Ana Sayfa » Mekânlar » Sofra London’dan Ramazan Ayına Özel Lezzetler

Sofra London’dan Ramazan Ayına Özel Lezzetler

sofraSofra London, Ramazan ayı boyunca misafirlerini iki farklı iftar menüsü ile karşılıyor. 

Londra’da Türk kültürünü ve mutfağını dünyaya tanıtan, Michelin Guide tarafından tavsiye edilen dünyanın ilk ve tek Türk restoranı Sofra London, Ramazan ayı süresince Modern Türk mutfağından çok özel tatların özenle bir araya getirildiği iftar menülerini misafirleri ile buluşturuyor.

Sofra London, Ramazan ayı boyunca misafirlerine iki farklı iftar menüsü sunuyor: İftariyelikler ve günün çorbası eşliğinde başlayan ve 1 adet meşrubat ile sınırsız çayın dahil olduğu iftar menülerinden ilkinin ana yemek alternatifleri arasında Dana Köfte, Dana Tagine, Hünkar Beğendi, Kuzu Köfte, Kuzu Tagine ve Spesyal Köfte; tatlılarda ise güllaç veya baklava yer alıyor. İkinci iftar menüsünün ana yemek alternatifleri arasında Izgara Antrikot, Izgara Bonfile, Kuzu Fileto, Kuzu Pirzola, Levrek Izgara ve Trio Izgara yer alırken güllaç, baklava ve su muhallebisi arasından seçeceğiniz tatlı eşliğinde iftarınızı tamamlayabilirsiniz.

Günün her saati lezzetli yemeklerin ve keyifli sohbetlerin adresi Sofra London, Ramazan ayı süresince deneyimli aşçıları tarafından hazırlanan lezzetleri ve sofra-londonkusursuz hizmet anlayışı ile misafirlerine iftar şöleni yaşatıyor.

OKU ➤  Çook rahatlığıyla lezzetli bir Ramazan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir