Ana Sayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Yemek Zevki Dergisi, yayın hayatına başladığı Ocak 1998 tarihinden itibaren, Türk Mutfağının özel geleneksel tatlarının bozulmamasına özen gösteren öncü kimliğiyle, okurlarına hizmet veriyor.

Evde her zaman bulunan malzemelerle kolayca yapılabilecek yemek tarifleri, gurme kimliği, % 100 tutan yemek tarifleri ve şölen havasındaki şık fotoğraflar ile 17 yıldır mutfak severlerin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

 

7’den 70’e, amatör veya profesyonel, mutfakla ilgili herkesin kendinden ve damak tadından bir parça bulabileceği Yemek Zevki’nde; dünya mutfaklarından geleneksel tatlara, profesyonel mutfak deneyimlerinden, pratik sunumlara kadar geniş bir yelpazede yayıncılık anlayışı mevcut.

Geniş bir okur kitlesine hitap eden Yemek Zevki, gastronomik anlamda kariyerinin zirvesinde olan gurmeler ve mutfak şefleri ile düzenli bir işbirliği içerisindedir. En beğenilen şeflerin Yemek Zevki okurları için özel olarak hazırladığı mönüleri denerken ve yine Türkiye’nin tanınmış gurmelerinin keşfettikleri tatları en doğru kanaldan öğrenirken gerçek ve keyfine doyulmaz bir mutfak yolculuğu serüvenine eşlik edeceksiniz.

 

Dünya yemek trendlerini yakından takip eden, global bir yayın politikası çizen dergimiz, aynı zamanda Anadolu’nun unutulmaya yüz tutmuş yöresel tatlarını tekrar gün yüzüne çıkararak bizlere atalarımızdan miras kalan yemek kültürümüzü de unutturmamayı kendine misyon edinmiştir.

 

İhlas Magazin Grubu, öncü, yenilikçi ve istikrarlı kimliğiyle Türkiye’de sektörel yayıncılığa yön veren bir İhlas Holding şirketidir. İlk yayınını 1981 yılının Kasım ayında çıkaran İhlas Magazin Grubu, çocuk, yemek, tekstil, ekonomi, otomotiv, yapı, güzellik, sağlık, bilişim ve dijital dallarında yayınladığı dergileri ile dünya çapında önemli marka ve kuruluşlarla çalışmakta ve sektöründe önemli atılımlar yapmaya devam etmektedir.

Sektörel yayıncılıktaki başarısını internet yayıncılığına da taşıyan İhlas Magazin Grubu, farklı sektörlere yönelik internet portalları ve Sektör Web TV çalışmaları ile sektörel yayıncılık ile televizyonculuk kültürünü bir araya getirmeyi başarmıştır.

Ayrıca yine bir çok sektörde uluslar arası ve ulusal ek çalışmaları, özel fuar tanıtımları, proje bazlı butik projeler yine İhlas Magazin Grubu’nun hizmetleri arasında yer almaktadır.

Şirket, prestijli yayınları ve kaliteli yayıncılığıyla adından söz ettirmektedir. Hemen bütün sektörlere yönelik dergisi bulunan İMG’nin, 25 süreli yayınının tamamı sektörlerinde Türkiye’de bir numara, dünyada ise en büyükler arasındadır.

İhlas Magazin Grubu, kurulduğu günden itibaren sürdürdüğü kaliteli ve ilkeli yayıncılığı, istikrarı, profesyonel, etik değerlere saygılı, kalite odaklı bakış açısı, Türk halkının İhlas Grubu çatısı altındaki markalara duydukları güven ve sadakat duygusunu sürekli güncel tutmaktadır. İhlas Magazin Grubu, yaptığı atılımlar ve Türk medya endüstrisine kattığı yeniliklerle sürekli olarak bir gelişim, fark oluşturma beklentisini doğurmakta ve bu beklentileri karşılama motivasyonu ile ilerlemektedir.