Ana Sayfa » Tarifler » Pasta Tarifleri » Pastacılar, Ustam’la hünerlerini yarıştıracak

Pastacılar, Ustam’la hünerlerini yarıştıracak

 

1444208341_Ustam_Pastacilik_Yarismasi_Türkiye’nin en büyük yağ üreticilerinden  Marsa’nın  pastacılık sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak üzere faaliyet gösteren markası  Ustam tarafından bu yıl 4.sü  gerçekleştirilecek  olan  ” Ustam Pastacılık Yarışması” için geri sayım başladı. 24 Kasım’da İstanbul Hilton Bomonti Hotel’inde düzenlenecek yarışmada pastacılar, Ustam’ın 30. yılına özel kutlama pastaları için hünerlerini konuşturacak.

 

“Ustaların Ustası’’ olmak için yarışacak katılımcılar;  Aydan Üstkanat, Ayhan Sicimoğlu,  Deniz Debedil, Haldun Tüzel, Zeki Açıköz ve  Gabriele Sponza’dan oluşan jüri tarafından değerlendirilecek.

 

Ustam’ın bundan 30 yıl önce pastacı ustalarının beklentilerine cevap vermek ve sektörün ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla geliştirildiğini belirten Marsa Genel Müdürü Sayın Adnan Özşahin “ Türkiye sınırlarının dışında 60’dan fazla ülkeye ihracat yapan ve dünya pastacılığını şekillendiren uluslararası bir marka olmanın gururunu yaşıyoruz. Ustam pastacılık yarışması da özel bir etkinliğimiz. Bu sene temamız doğum günü kutlamamız. Sonuçları heyecanla bekliyoruz” dedi.

 

Yarışma için 30 Ekim’e kadar başvurular kabul edilecek. Detaylara www.marsa.com.tr ve www.ustam.com.tr adresinden ulaşılabilecek.

OKU ➤  Mandalinalı Pasta

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir