Ana Sayfa » Mekânlar » İstanbul’un En Leziz İftar Durakları Zomato’da

İstanbul’un En Leziz İftar Durakları Zomato’da

Zomato22 ülkede, 1 milyondan fazla restoranın gerçek menü bilgilerine sahip olan Zomato, İstanbul’daki 254 restoranın iftar menülerini ve programlarını bir araya getiriyor.

Kişilere belirledikleri harita üzerinde ve seçtikleri bütçe aralığında yeme-içme mekânlarını listeleyen Zomato, ramazan boyunca da kullanıcılarının yeme-içme tercihlerine ışık tutuyor. Toplam 254 restoranın iftar menülerinin yer aldığı ayrı bir filtreleme seçeneği hazırlayan Zomato, milyonlarca kullanıcısının iftar programlarını şekillendiriyor.

En leziz iftar seçeneklerini bir araya getiren Zomato’da ramazan boyunca et ağırlıklı menüleriyle dikkat çeken et restoranları ve kebapçılardan Boğaz’daki lezzet duraklarına, Osmanlı mutfağının seçkin örneklerinden dünya mutfağı seçeneklerine kadar birçok restoran incelenebiliyor. Zomato kullanıcıları, bu restoranlardaki deneyimlerini yazabiliyor ve fotoğraflarını paylaşabiliyor. Üstelik, yorum yapan kullanıcılara Zomato’nun çok özel sürprizleri oluyor.

Bu ramazan da en leziz iftar duraklarını görmek için Zomato mobil uygulamasını yükleyebilir veya Zomato’nun iftar kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

OKU ➤  Hafif, Lezzetli Tatlar Cakes & Bakes’de

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir