Ana Sayfa » Mekânlar » Zomato’dan İftarın En Lezzetli Mekanları

Zomato’dan İftarın En Lezzetli Mekanları

Zomato22 ülkede, 1 milyondan fazla restoranın gerçek menü bilgilerine sahip olan Zomato, iftar için en çok tercih edilen İstanbul’un lezzet duraklarını derledi.

Kişilere belirledikleri harita üzerinde ve seçtikleri bütçe aralığında yeme-içme mekanlarını listeleyen Zomato, ramazan ayında en çok tercih edilen mekanları listeledi.

Geçen yıl ramazan döneminde Zomato üzerinden en çok aranan mekanlar; et ağırlıklı menüleriyle dikkat çeken et restoranları ve kebapçılar oldu. Boğaz’daki lüks restoranlar da en çok tercih edilen mekanlar arasında ikinci sırada yer aldı. Balık ve meze seçenekleriyle öne çıkan restoranlar ve sebze ağırlıklı menüleriyle dikkat çeken mekanlar ramazan ayında tercih edilmedi.

Geçtiğimiz yıl ramazanda en çok incelenen mekanlar Pandelli Restaurant, Suada, Has Kral Hatay Sofrası, Nusret Steakhouse, Kuru Fasulyeci Erzincanlı Ali Baba, Sultanahmet Köftecisi, Huqqa, Tavacı Recep Usta, Develi – Ataşehir ve Bedri Usta Kebap – Kalamış oldu.

Bu yaz da en leziz iftar duraklarını görmek için Zomato mobil uygulamasını yükleyebilir veya Zomato’nun iftar kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

OKU ➤  Kayısı Tatlısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir