Ana Sayfa » Mekânlar » Zomato’dan İftarın En Lezzetli Mekanları

Zomato’dan İftarın En Lezzetli Mekanları

Zomato’dan İftarın En Lezzetli Mekanları
Puan ver

Zomato22 ülkede, 1 milyondan fazla restoranın gerçek menü bilgilerine sahip olan Zomato, iftar için en çok tercih edilen İstanbul’un lezzet duraklarını derledi.

Kişilere belirledikleri harita üzerinde ve seçtikleri bütçe aralığında yeme-içme mekanlarını listeleyen Zomato, ramazan ayında en çok tercih edilen mekanları listeledi.

Geçen yıl ramazan döneminde Zomato üzerinden en çok aranan mekanlar; et ağırlıklı menüleriyle dikkat çeken et restoranları ve kebapçılar oldu. Boğaz’daki lüks restoranlar da en çok tercih edilen mekanlar arasında ikinci sırada yer aldı. Balık ve meze seçenekleriyle öne çıkan restoranlar ve sebze ağırlıklı menüleriyle dikkat çeken mekanlar ramazan ayında tercih edilmedi.

Geçtiğimiz yıl ramazanda en çok incelenen mekanlar Pandelli Restaurant, Suada, Has Kral Hatay Sofrası, Nusret Steakhouse, Kuru Fasulyeci Erzincanlı Ali Baba, Sultanahmet Köftecisi, Huqqa, Tavacı Recep Usta, Develi – Ataşehir ve Bedri Usta Kebap – Kalamış oldu.

Bu yaz da en leziz iftar duraklarını görmek için Zomato mobil uygulamasını yükleyebilir veya Zomato’nun iftar kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

OKU ➤  PRIVATE REASON TOSTUN TARİHİNİ YENİDEN YAZIYOR !

Tavsiye

Bayramda Porsiyonlarınız Avuç İçi Kadar Olsun

Bayramda Porsiyonlarınız Avuç İçi Kadar OlsunPuan ver Bayramda Porsiyonlarınız Avuç İçi Kadar Olsun Yeditepe Üniversitesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz