Ana Sayfa » Haber Turu » Yuva’dan iftar ve sahura özel farklı lezzetlerbir tık’la sosyal medyada 

Yuva’dan iftar ve sahura özel farklı lezzetlerbir tık’la sosyal medyada 


“Abartmıyoruz, çok kabartıyoruz” mottosuyla binbir çeşit hamur işi ve ekmeğin lezzet ve sağlıkla hazırlanmasını sağlayan Yuva, Ramazan boyunca ‘facebook, twitter ve instagram’ üzerinden her güne özel iftar ve sahur mönüsü sunuyor.

Beslenme Uzmanı Diyetisyen Banu Topalakçı tarafından hazırlanan bu özel mönülerin yanı sıra kuruyemişli meyveli ekmekten tam tahıllı lavaşa,  İtalyan lezzeti Bruschetta’dan vişneli puflara kadar pek çok özel tarifi evde nasıl yapacağını merak edenler, tarif ve tüyolara sadece bir tık’la ulaşılabiliyor.

Ev hanımlarının yıllardır mutfaktaki en büyük yardımcısı olan Yuva,  https://www.facebook.com/yuvaclub,  https://twitter.com/yuvamaya ve http://instagram.com/yuvaclub sosyal medya hesapları üzerinden Ramazan döneminde de mutfak severlerle buluşmaya devam ediyor.

Püf noktası Kabarık Usta’dan!

Yuva’nın “Abartmıyoruz, çok kabartıyoruz” mottosuyla kullanıcılarına tüyolar veren lezzetli hamur işlerinin becerikli ustası Kabarık Usta’nın özel yemek tariflerine de sosyal medya hesaplarından ulaşmak mümkün.

OKU ➤  Bulgurlu Sarma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir