Ana Sayfa » Haber Turu » Yemek meraklıları Teknosa Mutfağı’nda buluştu

Yemek meraklıları Teknosa Mutfağı’nda buluştu


Türkiye teknoloji perakendeciliğinin lideri Teknosa’nın tüketicilere yönelik gerçekleştirdiği “Teknosa ile Mutfak Günleri” etkinliği İstanbul Maltepe Park Teknosa Exxtra mağazasında ünlü Beslenme Uzmanı Ender Saraç’ın katılımıyla gerçekleşti.  

Türkiye’nin lider teknoloji perakendecisi Teknosa, ‘Teknosa ile Mutfak Günleri’ etkinliği kapsamında İstanbul Maltepe Park AVM içindeki Teknosa mağazasında yemek meraklılarıyla buluştu. Özellikle kadın tüketicilerin yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte, Türkiye’nin önde gelen Beslenme Uzmanı Ender Saraç ve ünlü aşçı Başak Sanaç eşliğinde sağlıklı beslenmenin püf noktaları ve sağlıklı yemek tarifleri anlatıldı.

Menüyü Ender Saraç hazırladı, yemekleri Başak Sanaç yaptı

Ender Saraç,  sağlıklı beslenmenin püf noktalarının yanı sıra harika tarifler de verdi. Ender Saraç tarafından seçilen menüdeki yemekleri ise ünlü aşçı Başak Sanaç, tüketicilerin de katılımıyla hazırladı.

Etkinlikte; mutfaklarda hayatı kolaylaştıracak teknolojilerin desteğiyle hazırlanan çok özel tarifler paylaşıldı. Menünün sürprizlerinden biri de yeni yıla sağlıkla başlamak isteyenler için sunulan Teknosa turuncu detoks çorbaydı.

“Teknosa ile Mutfak Günleri” etkinliğine katılanlar, doğru ve sağlıklı beslenme konusunda Ender Saraç ile sohbet etme imkânı da buldu. Tüketicilere sağlıklı sofraların tüyolarını veren Saraç, katılımcılarla hatıra fotoğrafı da çektirdi. Çekilişle belirlenen şanslı beş tüketici ise Teknosa mutfağında yemek yapma hakkı ve sürpriz hediyeler kazandı.

OKU ➤  Simit Sarayı tatlı tutkunlarının başı döndürüyor

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir