Ana Sayfa » Haber Turu » Weber’den Pratik Barbekü Spirit E-320

Weber’den Pratik Barbekü Spirit E-320


Dünyanın en çok tercih edilen barbekü markası Weber Stephen üstün performanslı barbekü, Spirit E-320’yi sunuyor. Weber Stephen’ın gazlı barbeküleri arasında yer alan Spirit E-320 barbekü, pratik kullanımı ile bir barbeküden çok daha fazlasını sunuyor.

Barbeküde dünya markası Weber Stephen, barbekü severlere sunduğu ürünleriyle barbekü keyfini en üst seviyeye taşıyor. Weber Spirit E-320 barbeküleri, sevdiklerinize lezzetli ızgaralar yaparken yan tezgâhında bulunan ısıtıcı sayesinde de aynı anda farklı lezzetler sunabilmenize imkân sağlıyor.

Weber Spirit E-320 gazlı barbekü, elektronik ve karşılıklı ateşleme sistemiyle barbekünüzü hızlı ve güvenli bir şekilde hazırlamaya yardımcı oluyor. Spirit E-320’nin paslanmaz çelik tezgâhında hazırlayacağınız yiyeceklerde sizin için birçok zahmeti ortadan kaldırıyor.

Pratik barbekü kullanımı için özel olarak tasarlanan Spirit E-320’nin, porselen emaye ve döküm demir mangal ızgaraları sayesinde barbekülerinizde benzersiz lezzetler yakalayabilirsiniz. Kapalı arka panel, baharat bölmesi, sıcak tutma ızgarası gibi birçok özelliğin bulunduğu Weber Spirit E-320 ile sevdiklerinizle barbekü yaparken keyifli vakit geçirin.

OKU ➤  Bademin Faydaları, Alpro İle Bardaktan Taşıyor

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir