Ana Sayfa » Haber Turu » Ülker İçim Aşure ile bir başka tatlı

Ülker İçim Aşure ile bir başka tatlı

Ülker İçim Aşure ile bir başka tatlı
Puan ver


Muharrem Ayı’nın halk arasında bilinen bir adı da Aşure ayıdır. Bu sene Kasım ayına denk gelen dönem boyunca evlerden aşure kokuları gelir, tanıdık tanımadık tüm komşulara aşure ikram edilir. Türk kültürünün geleneksel tatlılarından biri olan Aşure bu ay insanlara paylaşmanın keyfini yaşatır.

Aşure Ayı’nın bereketi şimdi Ülker İçim Aşure ile sofralara geliyor. Ülker İçim Aşure, lezzeti ile damaklarda ayrı bir tat bırakacak. 4 Kasım’da başlayan Aşure Ayı’nda; pratik bir şekilde hazırlanabilen ve her seferinde tam kıvamında olan Ülker İçim Aşure’yi komşularınıza dağıtmak, sevdiklerinizle paylaşmak çok kolay.

Aşure’nin vazgeçilmez malzemeleri buğday, fasulye, nohut, kayısı, kuş üzümü, tarçın ve portakal Ülker İçim’in uzmanlığıyla sofralara taşınıyor. Hanımların marifetli ellerinde Ülker İçim Aşure’nin eşsiz lezzeti ortaya çıkıyor.

OKU ➤  Kırmızı Biberli Muammara

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Çay saatinizi renklendirecek tariflerPuan ver Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz