Ana Sayfa » Haber Turu » Ülker Golf Ramazan sofralarına Maraşım Türk Tatları serisiyle lezzet katacak

Ülker Golf Ramazan sofralarına Maraşım Türk Tatları serisiyle lezzet katacak

Puan ver

dondurmaÜlker Golf, Ramazan sofralarını dondurmalı tatlılarıyla renklendiriyor. Tel kadayıflı, ekmek kadayıflı ve baklavalı geleneksel Türk tatlıları ile gerçek Maraş dondurmasının birleşmesinden oluşan Maraşım Türk Tatları serisi iftar sofralarını daha da özel kılacak.

Ülker Golf, Kahramanmaraş’ta faaliyete geçen fabrikasında kendine has tekniğiyle, keçi sütü ve sahlep kullanılarak üretilen gerçek Maraş dondurmasını, Maraşım markası ile dondurma tutkunlarıyla buluşturuyor.

Tel kadayıflı, ekmek kadayıflı ve baklavalı geleneksel Türk tatlıları ile Maraş dondurmasının birleşmesinden oluşan Maraşım Türk Tatları serisi keyifli Ramazan akşamlarının vazgeçilmez lezzeti olacak. Maraşım Türk Tatları, pratik ambalajı ile size servis kolaylığı sağlarken, Ramazan sofralarına tat katıyor.

Golf Maraşım serisinin sade, antepfıstığı-sade, çikolata-sade çeşitleri de Ramazan boyunca dondurma severlere serin lezzetler sunmaya devam edecek.

Tavsiye

Mantarlı Bonfile  

Puan ver Prodüksiyon: İnci Bak / Fotoğraf: Hande Göksan / Fotoğraf Asistanı: Murat Erdoğan (6 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz