Ana Sayfa » Haber Turu » Suşi, OSES Çiğ Köftede ‘Çiğ Dilim’e Dönüştü

Suşi, OSES Çiğ Köftede ‘Çiğ Dilim’e Dönüştü


Sektöre kattığı ilklerle etsiz çiğ köftenin lider markası OSES; 2014 yılında menüsüne dahil ettiği çiğ dilim ile lezzetinin yanı sıra sunumuyla da fark oluşturuyor.

OSES, çiğ köfteyi sıra geceleri ya da özel davetler için hazırlanan bir yiyecek olmaktan çıkarıp, herkesin damak tadına uygun ve kolay ulaşılır fast food zincirinin bir parçası haline getiriyor. OSES, çiğ köftede lezzeti kadar görselliğinde de fark oluşturarak çiğ köfte severler için çiğ dilimi görücüye çıkardı.

Çinlilere Suşi Şeklinde Çiğ Köfteyi Sevdirdi

Çin’de gerçekleşen gıda fuarında klasik çiğ köfte sunumunun dışına çıkarak suşi şeklindeki sunumuyla büyük beğeni toplayan OSES, yeni sunumunu menüsüne dâhil etti. 2014 yılında menüye dâhil olan OSES dürümün yeni sunumu çiğ dilim, lezzetiyle olduğu kadar görüntüsüyle de iştah kabartıyor.

Besleyici ve sağlıklı bir öğün olan çiğ köfte, sunumuyla da sürekli gelişerek kendini yeniliyor. Çiğ köfteyi yurt içi ve yurt dışında en iyi şekilde temsil eden OSES, sektörün kurumsallaşarak dünya markası haline gelmesine öncülük ediyor.

OKU ➤  Balparmak’ın Özel Lezzetler Serisi’ne Üstün Lezzet Ödülü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir