Ana Sayfa » Haber Turu » Türkiye’nin en sevilen süt ürünleri markası: Sütaş

Türkiye’nin en sevilen süt ürünleri markası: Sütaş

sutas
“Türkiye’nin Lovemark’ları 2015” araştırması kapsamında bu yıl ilk kez tüketicilere en sevdikleri süt ve süt ürünleri markası soruldu. Sütaş, süt ve süt ürünleri kategorisinde Türkiye’nin en sevilen markası seçildi.
MediaCat-Ipsos işbirliğiyle bu yıl sekizinci kez gerçekleştirilen Türk tüketicisinin en sevdiği markaları belirleyen Türkiye’nin Lovemark’ları 2015 Araştırması’nın sonuçları ilan edildi.
sutas1
4 Mayıs – 21 Haziran 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilen araştırmada, Türkiye’yi temsil edecek şekilde 12 kentte, 15-55 yaş arasında kadın ve erkek toplam 2.000 kişiyle görüşüldü. Halkın en çok sevdiği ve saydığı markaları belirleyen, insanların kolay kolay vazgeçemeyeceği, hayatından çıkaramayacağı markaları anlamak amacıyla geliştirilen araştırma kapsamında bu yıl ilk kez tüketicilere en sevdikleri süt ve süt ürünleri markası soruldu. “Türkiye’nin Lovemark’ları 2015 Araştırması”nın sonuçlarına göre süt ve süt ürünleri kategorisinde Sütaş, Türkiye’nin en sevilen markası seçildi. “Türkiye’nin Lovemark’ları” araştırmasının ödül töreni, Kasım ayında düzenlenecek Brandweek İstanbul kapsamında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir