Ana Sayfa » Haber Turu » Knorr’dan Ramazan Sofralarına Özel Lezzet; Muradiye Çorbası

Knorr’dan Ramazan Sofralarına Özel Lezzet; Muradiye Çorbası

Knorr’dan Ramazan Sofralarına Özel Lezzet; Muradiye Çorbası
Puan ver


İftar sofraları bu Ramazan’da da Knorr ile şenleniyor. Her damak tadına hitap eden klasik ve yöresel lezzetleriyle sofraların vazgeçilmezi Knorr, bu sene de Ramazan sofralarını Bursa yöresinin eşsiz lezzeti Muradiye Çorbası ile tanıştıracak.                                  

Sebzeleri tam mevsiminde toplayarak kurutan ve sofralarınıza muhteşem lezzetler sunan Knorr, her Ramazan olduğu gibi bu Ramazan’da da iftar sofralarınızı yeni bir lezzetle tanıştırıyor. Osmanlı İmparatorluğu’nun başkentliğini de yapan Bursa’nın geleneksel lezzeti Muradiye Çorbası bu ramazan sofralarınıza tat katacak.

Tavuk, arpa şehriye ve yoğurdun en lezzetli hali: Muradiye Çorbası

Knorr Muradiye çorbası, yüzyıllar boyunca ticaret yollarının kesişme noktası olması sebebiyle doğu ve batı mutfaklarının en güzel özelliklerini içerisinde barındıran Anadolu mutfağının en güzel örneklerinden biri.

Tavuk, tavuk suyu ve anneannelerimizin çorbaların doyuruculuğunu artırmak için yüzyıllardır kullandığı arpa şehriyeyi bir araya getiren Knorr Muradiye Çorbası,  bol taneli yapısı, tereyağı lezzetiyle zenginleştirilmiş kıvamı ile yoğurtlu çorba geleneğini en lezzetli şekilde Ramazan sofralarınıza taşıyacak.

Knorr şeflerinin usta dokunuşu ile geleneksel tariflere uygun olarak hazırlanan Knorr Muradiye Çorbası yediden yetmişe tüm aile bireylerini bir araya getiren Ramazan sofralarınızın vazgeçilmezi olacak.

Knorr, yöresel lezzetler kategorisinde; Analı Kızlı, Yoğurtlu Mantı, Hanımağa, Tutmaç, Yüksük, Yuvalama, Kaşık Börek, Ayranaşı, Valide Sultan, Kazdağı, Bostan ve Para Para çorbalarını, çorba severlerin beğenisine sunuyor.

OKU ➤  Kaz Ciğeri Burger

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu KekPuan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir