Ana Sayfa » Haber Turu » Sushi tutkunları Göktürk’te buluşuyor

Sushi tutkunları Göktürk’te buluşuyor

Sushi tutkunları Göktürk’te buluşuyor
Puan ver


Yenilikçi lezzetleriyle balık tutkunlarının vazgeçilmez adreslerinden olan Dardenia, ilk sushi konseptli restoranını Göktürk’te açtı. Uzak Doğu mutfağının usta ellerinden çıkmış lezzetli sushi’ler Dardenia Fish&Sushi’de hayranlarını bekliyor. Göktürk’teki Dardenia’da sushi’nin yanı sıra lezzetine doyum olmayan tüm diğer Dardenia tatları da balıkseverleri bekliyor.

Yenilikçi ve öncü ürünleriyle balık tutkunlarının uğrak adresi olan Dardenia, Dardenia Fish&Bread konseptli restoranlarından sonra ilk Dardenia Fish&Sushi restoranını da Göktürk’te hizmete açtı. Usta ellerin gizli tarifiyle Dardenia mutfağında hazırlanan sushi’ler Dardenia Fish&Sushi’de farklı çeşitleriyle enfes lezzet deneyimleri oluşturuyor. Dardenia Fish&Sushi’de sushi’lerin yanı sıra tüm Dardenia tatları da yer alıyor.

Levrekleri Ege’den, hamsileri Karadeniz’den, lagosları Akdeniz’den, somonları ise Norveç’in okyanusundan gelen Dardenia, ürünlerin ömrünü sağlıksız şekilde uzatan katkı maddesi ve koruyuculara kesinlikle karşı çıkıyor. Var olan ne ise onu sunuyor.
Dardenia, lezzetli sushi’lerinin yanı sıra balık çorbası, balık-ekmek, kalamar tava, midye tava, fish&chips ve tempura atıştırmalıklar gibi farklı seçeneklerle de her damak tadına hitap ediyor.

OKU ➤  Ramazan’da lezzetli yemeklerin sırrı iCook Paslanmaz Çelik Tenceler

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu KekPuan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir