Ana Sayfa » Haber Turu » Siemens Sensor for Senses İle Siyahın Asaletini Mutfağa Taşıyor

Siemens Sensor for Senses İle Siyahın Asaletini Mutfağa Taşıyor

Puan ver


Sensor for Senses serisi ile mutfaklarda estetik bir devrim yapan Siemens Ev Aletleri, kırmızının ardından serisinin siyah ürünleri ile de göz dolduruyor.
Yeni Sensor for Senses siyah seri TC80103 kahve makinesi, TT86103 kısa hazneli ekmek kızartma makinesi ile TW86103 plastik/paslanmaz çelik su ısıtıcısından oluşuyor. En lezzetli kahvaltı sofralarının vazgeçilmez yardımcısı olacak seri, estetik tasarımı ve siyahın asaletini taşıyan rengi ile de fark atıyor. Seri bu özelliği ile mutfağın en çok ve en sevilerek kullanılan üyesi olmaya aday.

Kahvaltı hazırlamanın en estetik yolunu Siemens Ev Aletleri, siyahın asaletini taşıyan yeni Sensor for Senses siyah kahvaltı serisi ile sunuyor. Sadece lezzetli değil, aynı zamanda zevkle hazırlanacak kahvaltı sofraları için siyah renk ve estetik bir tasarım, tutkuyla bağlanılacak bir çözüm sunuyor.

Yeni Sensor for Senses siyah serinin TC80103 kahve makinesi, TT86103 kısa hazneli ekmek kızartma makinesi ile TW86103 plastik/ paslanmaz çelik su ısıtıcısından oluşan üyeleri, damak zevkini ve ruhu tatmin edecek kahvaltı sofralarının kolaylıkla hazırlanması için yenilikçi özelliklerle geliyor.

Siyahın Asaleti Kahveye Yakışıyor

Sensor for Senses siyah serinin en göz alıcı üyesi, cazibesini kahve tutkusu ile tamamlayan TC8013 kahve makinesi. 10/15 fincan kapasiteli makine, Aroma Sense Plus teknolojisi ile mükemmel kahve aroması sunuyor. Su oranını her fincanda eşit kahve aroması olacak şekilde ayarlayan sensör kontrollü sistemi Isıyı tada göre ayarlayan sensör kontrollü ısıtma sistemi sayesinde lezzetli bir kahve deneyimi yaşatıyor. Su tankı kapasitesi görülebilen şeffaf şu haznesi hem makinenin estetik görünümünü pekiştiren, hem de kullanım kolaylığı sunan bir özellik. Drip-stop damlama emniyeti de yeni Siemens TC80103 kahve makinesinin konfor sağlayan özellikleri arasında yer alıyor. Makine iki saat sonunda otomatik olarak kapanıyor.

OKU ➤  Siemens 'in Derin Dondurucuları İle Tazelik Yaz Kış Güvence Altında

Estetik, Güvenlik ve Konfor Bu Su Isıtıcısında Buluşuyor

İlk bakışta göz alan tasarımı ve renginin ötesinde TW86103 plastik/paslanmaz çelik su ısıtıcısı, kolay ve güvenli bir kullanım sunan yenilikçi özellikleri ile dikkat çekiyor. 1.5 litre su kapasiteli su ısıtıcı, maksimum 400 Watt’lık güçlü bir performansa sahip. 70oC, 80oC, 90oC ve 100oC’ye ayarlanabilen sensör kontrollü ısıtma özelliği ile her çeşit sıcak içeceğiniz için ideal ısı ayarlanabiliyor. kullanım sırasında önemli bir kolaylık sunuyor. Isıtıcının sıcak tutma özelliği de var. Kablosuz, 360o dönebilen alt tabanı, gizli rezistanslı paslanmaz çelik zemini, çıkartılabilen çelik kireç filtresi, tek dokunuşla kolayca açılabilen kapağı TW86103 plastik/ paslanmaz çelik su ısıtıcısının üstün özellikleri arasında yer alıyor.

Çalışırken devreye giren kapak kilidi ve aşırı ısınma emniyeti ile yeni Sensor for Senses üyesi su ısıtıcı güvenliği en üst düzeye çıkarıyor.

Havada Kızarmış Ekmek Kokusu Var

Sensor for Senses siyah seride bulunan TT86103 kısa hazneli ekmek kızartma makinesi camdan yapılmış ısıtıcısı ile mükemmel kızartma sağlıyor. Sensörlü ısıtma kontrolü sayesinde aynı kalitede kızartma performansı elde ediliyor. İki dilim tost ekmeği kapasiteli makine, “cool-touch” el yakmayan dış gövdeye sahip. Buz çözme özelliği makinenin yenilikçi özelliklerinden biri.  Tekrar ısıtma, hafıza fonksiyonları için makinenin üzerinde bir de dijital gösterge bulunuyor.

Siemens TT86103 kısa hazneli ekmek kızartma makinesinin ekmeğin her tarafının eşit kızartılabilmesi için tasarlanmış “otomatik ortalama” özelliği, entegre paslanmaz çelik ısıtma teli ekmeklerin tam kıvamında kızartılmasını sağlıyor. Kızartma sonunda ekmek dilimlerinin rahatça alınmasını sağlayan “hi-lift” özelliği ve çıkartılabilen kırıntı çekmecesi makinenin kullanım kolaylığını artırırken, ekmek dilimi sıkıştığında devreye giren “otomatik kapanma” özelliği üst düzeyde güvenlik sağlıyor.

Tavsiye

İstanbul Buram Buram Kahve Kokacak

İstanbul Buram Buram Kahve Kokacak

Puan ver İstanbul Kahve Festivali, dördüncü yılını kutluyor. Birbirinden farklı kahve tatlarının yanı sıra, kahve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz