Ana Sayfa » Haber Turu » Sağlık Ve Lezzet Bitez Tencerede Buluşuyor

Sağlık Ve Lezzet Bitez Tencerede Buluşuyor


Yemeğin lezzetini tarifi ve ölçüsü kadar pişirilen tencere de belirler. İyi yemeğin sırrının iyi tencereden geçtiğini bilen Emsan, Bitez Tencere Seti ile sağlık ve şıklığı bir arada sunuyor.

Mutfakta büyük bir özenle hazırlanan yemeklerin sunumu kadar lezzeti de önem taşıyor. Tarifler ne kadar kusursuz olursa olsun kötü tencerede yapılan yemekler iyi sonuç vermiyor. Yemeği doğru tencerede ve doğru pişirme yöntemiyle pişirmek lezzetini artıyor. Emsan, Bitez Tencere Seti ile lezzetli yemekler sağlıkla buluşuyor.

Set içerisinde yer alan içi seramik kaplama olan thermo tabanlı paslanmaz çelik 24 cm Bitez Pilav Tenceresi ile en lezzetli pilavlar yapışmadan ve tabanı sarmadan en önemlisi de sağlıkla pişiyor. 18, 20, 24 cm boyutlarındaki Emsan Bitez Çelik Tencere ile çorbadan sulu yemeğe tüm yemekleri rahatlıkla pişirirken, silikon çerçeveli cam kapağı sayesinde en iyi pişirme performansı sunuyor.

Güzel yemeklerin sırrı Emsan Bitez Tencere Seti’nden geçiyor. Siz de en lezzetli yemeklerinizi Bitez tencerelerle hazırlayarak, sağlıklı ve lezzetli yemeklere imzanızı atın.

OKU ➤  Makarna sağlıklı beslenme listesinde yerini aldı

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir