Ana Sayfa » Haber Turu » Bambum’dan Kış Sofralarınıza Sıcaklık Katacak Yepyeni Bir Ürün Gala Çay Seti

Bambum’dan Kış Sofralarınıza Sıcaklık Katacak Yepyeni Bir Ürün Gala Çay Seti


Çevreci ve doğal ürünleri birbirinden estetik bir şekilde tasarlayıp tüketicisinin beğenisine sunan Bambum, sağlıklı ev gereçlerini tüketicileriyle buluşturmaya devam ediyor.

Mutfakların organik yardımcısı Bambum sağlıklı ev gereçleri, Gala Çay Seti ile doğallığı, sağlığı ve tasarımı bir araya getirerek bambu ağacının sıcaklığını çay davetlerinizde sofralarınıza taşıyor.

Bambu ağacının ahşap rengi ve doğal formuyla üretilen Gala Çay Seti 23 parça üründen oluşuyor. Takım içerisinde yer alan Escudella servis tepsisi, Gocce şekerlik, Silva çay tabakları, Chai çay bardakları ve Tai çay kaşıkları ile satışa sunulan Bambum Gala Çay Seti kışı yaşadığımız bu günlerde çay keyfinize keyif katarak servis sunumlarınızı daha da sıcak ve zevkli hale getiriyor.

Mutfaklarınıza ve sofralarınıza yeniliği, farklılığı ve şıklığı getiren Bambum; tabaklardan, kâselere, kesme tahtalarından, baharatlıklara, saklama kaplarından, peynir setlerine kadar farklı ürün kategorisinde 200’e yakın sağlıklı ürünleri ile mutfaktaki tüm ihtiyaçlarınız için alternatif ve doğal çözümler sunuyor.

 

OKU ➤  Jamie Oliver Mutfağını Eğitim Ve Değişime Açıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir