Ana Sayfa » Haber Turu » Ekmek Ve Hamur İşlerinde Sağlık Ve Lezzetin Yolu Yuva’dan Geçiyor

Ekmek Ve Hamur İşlerinde Sağlık Ve Lezzetin Yolu Yuva’dan Geçiyor


‘Abartmıyoruz, çok kabartıyoruz’ mottosuyla yaş ve kuru maya çeşitlerini tüketicilerle buluşturan Yuva, gluten içermeyen maya ürünleriyle çölyaklılarında mutfakta vazgeçilmesi olmaya devam ediyor.

Poğaça, simit, börek, çörek, açma ve ekmek yapımında kullanılan Yuva ürünleri, yaş  ve kuru maya çeşitleri ile hamur işlerinde kolayca ve her seferinde aynı kaliteli  sonuca ulaşma garantisi sağlıyor.

‘Abartmıyoruz, çok kabartıyoruz’ mottosuyla evinde ekmek ve hamurişi yapmak isteyen ev hanımlarının mutfaktaki en büyük yardımcısı olan Yuva, gluten içermeyen mayalarıyla, çölyaklıların da sağlıklı ve lezzetli hamurişleri yapma ihtiyacına cevap veriyor.

Glutensiz ürün bulmakta yaşadıkları zorluklar nedeniyle evde farklı tarifler deneyen Çölyaklıların gönül rahatlığı ile kullandığı ve ambalajına ‘gluten içermez’ ibaresi ekleyen ilk maya markası olan Yuva, bu süreçte Çölyak hastalarının en büyük destekçisi… Yuva, Çölyakla Yaşam Dernekleri ile işbirliği içerisinde sofralara lezzet katarken; özenle seçilmiş hammaddeleri tüm gıda güvenliği standartlarına uygun olarak üretiyor.

Glutensiz tariflere yuva-shop.com.tr adresinden ve facebook.com/yuvaclub, instagram.com/yuvaclub ve twitter.com/yuvamaya sosyal medya hesaplarından ulaşılabiliyor.

OKU ➤  Pera Palace Hotel, Jumeirah’da Zengin İftar Sofraları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir