Ana Sayfa » Haber Turu » Profilo’dan Yaza Formda Girmek İsteyenlerin Hayatını Kolaylaştıracak Ürünler

Profilo’dan Yaza Formda Girmek İsteyenlerin Hayatını Kolaylaştıracak Ürünler

yemekphilipsHayatı kolaylaştıran ve güzelleştiren ürünler sunan Profilo’nun sağlıklı yaşam konseptli ürünleri Kurumax meyve ve sebze kurutucusu ile PSC1002V buharlı pişirici, yaza formda girmek isteyenlerin mutfaklarının vazgeçilmezi olmaya aday.

Profilo KuruMax meyve sebze kurutucusu, domatesten patlıcana, muzdan üzüme, elmadan eriğe kadar pek çok meyve ve sebzeyi kurutarak mevsimlere bağlı kalmadan her an yiyebilmenizi sağlıyor. Yiyecekleri yüzde 100 doğal, hijyenik ve sağlıklı biçimde kurutarak tüketmeyi sağlayan ürün, kompakt olma özelliği sayesinde, kurutma işleminin her yerde yapılabilmesine imkân tanıyo. Kurumax ile kuruttuğunuz yiyeceklerle sağlıklı atıştırmalıklardan, meyveli keklere, sebze çorbasından,baharatlara kadar birçok farklı sonuç elde edebilirsiniz..

Hem sağlıklı hem lezzetli yemekler hazırlamak için buharlı pişirici

Havaya ve suya temas etmeden hem sağlıklı hem de lezzetli yemekler yapılmasını sağlayan Profilo PSC1002V buharlı pişirici sadece sebze ve etleri buharda pişirmekle kalmıyor, özel kapaklı haznesiyle pilav da pişirebiliyor. Zamanlama ayarı, sesli uyarı sistemi, pişirme sırasında su tankını tekrar doldurabilme özelliği ve sıcak tutma gibi fonksiyonlarının yanı sıra, bulaşık makinesinde yıkanabilmesiyle de kullanım kolaylığı sunuyor. Aynı anda 3 farklı haznede 3 farklı yemek pişirebileceğiniz buharlı pişirici özellikle çocuklu evlerin de sağlıklı mutfaklarının vazgeçilmezi.

OKU ➤  Arzum, 'Rendy'yi satışa sundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir