Ana Sayfa » Haber Turu » Hanelia.com Açıldı…

Hanelia.com Açıldı…

moda1Züccaciye, ev tekstili ve dekorasyon alışverişi, belki de alışverişlerin en keyiflisi çünkü genellikle kadınlar, bu alışverişlerde karakterlerinden bir iz arıyorlar.

Bu konuda hemfikir olan hanelia.com, dekoratif ürün ev tekstili ve züccaciye modasını ve en son trendleri takip ederek Türkiye’nin ve dünya’nın dört bir köşesinden getirdiği modelleri uygun fiyatlarla kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Kalite ve çeşitlilikten ödün vermeyeceğini duyuran site, Türkiye pazarındaki boşluğu doldurma konusunda da kararlı. Ideal Home 2015 fuarına da şık bir stand ile katılan hanelia.com fuara özel sürpriz indirimiyle ziyaretçilerini sevindirdi.

Kadınların züccaciye alışverişindeki en büyük sıkıntısı, mağazalarda ürün çeşitliliği bulamamak ve sürekli hemen hemen aynı tarz ürünleri satın almak zorunda kalmak. Hanelia.com özel olarak tasarlanmış sıradışı ve eşine az rastlanılan modelleri de yelpazesinde bulundurarak ve ürün gamını sürekli arttırarak bu sorunu çözüyor. Ürün yelpazesinde pişirme grubundan mutfak araç ve gereçlerine, sunum servis ürünlerinden dekoratif ürünlere elektrikli ev aletlerinden ev tekstiline ve hatta oyuncak’a kadar evlerimizin için geniş bir yelpazeyle dikkat çekiyor. Üstelik şimdi, kapıda ödeme seçeneğinin yanı sıra siteye üye olan herkes anında 10 TL indirim kazanıyor. Üye olan kullanıcılar, kazandıkları indirimi, 100 TL ve üzerindeki herhangi bir alışverişlerinde kullanabiliyorlar. Taksit konusunda da alışveriş severlerini üzmeyen hanelia.com vade farksız 3 taksit, toplamda 9 taksite kadar seçenekler sunuyor.

Kurucuları İhsan ve Fehim bey ‘başlıca züccaciye ve ev dekorasyonu dünyasındaki trendlerden herkesin aynı anda moda2yararlanabilmesi ve bunu erişilebilir fiyatlarla yapabilmesi’ için kurduklarını söylüyorlar. Hanelia.com, kullanıcı dostu tasarımı, siparişlerindeki dakikliği ve kaliteli ürün politikasıyla dekoratif ürün ve züccaciye severlere tatlı bir alışveriş imkanı sunuyor.

Hanelia.com dekoratif ürün ve züccaciye alışverişinden hoşlananları ve çeyizini farklı ürünlerle sıradanlıktan kurtarmak isteyenleri geniş seçenekli dünyasına bekliyor.

OKU ➤  Helix Cheese markası Fransa’da tescillendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir