Ana Sayfa » Haber Turu » Porland’ın Yeni Koleksiyonu Secret Garden, Sunumlarınızın Vazgeçilmezi Olacak!

Porland’ın Yeni Koleksiyonu Secret Garden, Sunumlarınızın Vazgeçilmezi Olacak!


Renkleri ve desenleri ile sofranıza baharı taşıyacak Secret Garden, her türlü ikramınız için Porland tasarım ekibi tarafından özel olarak tasarlandı. 

Porselende tasarım ve üretim lideri Porland, dekorasyonda fark oluşturan koleksiyonlarına bir yenisini daha ekledi. Rengârenk çiçekleri ve cıvıl cıvıl kuşları ile baharı müjdeleyen Secret Garden Serisi, sıcacık ve keyifli sohbetlerinize eşlik edecek, y emeklerinizin lezzetine lezzet katacak.

Doğanın tazeliğini ve neşeli havasını hissedeceğiniz Secret Garden Koleksiyonunda; yemek, kahvaltı ve ikram grubu ürünlerin yanı sıra mutfak tekstil ürünleri, banyo takımı, yastık, mumluk, çerçeve gibi aksesuarlarda yer almakta.

Sert Porselen olarak üretilen Secret Garden serisi, modası hiç geçmeyecek deseni sayesinde yıllarca zevkle kullanabileceğiniz, porselenin zarif şıklığını sunuyor.

Porland kalite güvencesi ve ayrıcalığı ile ister takım halinde isterseniz tek tek dilediğiniz parçalardan seçerek kendi takımınızı oluşturabileceğiniz ‘’Secret Garden’’ Porland mağazaları ve satış noktalarında sizleri bekliyor.

OKU ➤  Bebekler, “Sürmeli” ile kalsiyum depoluyor

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir