Ana Sayfa » Haber Turu » Tamek, Müşteri Memnuniyetinde Yine Zirvede

Tamek, Müşteri Memnuniyetinde Yine Zirvede


Tamek lezzetleri, tüketicilerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. KalDer ve KA Araştırma tarafından gerçekleştirilen “Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi”nde Tamek, liderliği elden bırakmadı. Konserve, sos ve salça kategorisinde 2013 yılında sektör birincisi olan Tamek, TMME “Gümüş Heykel” ödülüne layık görüldü. Ayrıca, 3 yıldır sürdürdüğü müşteri memnuniyeti liderliği sayesinde “Altın Heykel” ödülü de Tamek’in oldu.

Tamek, lezzetleri ile tüketicilerden tam not almaya devam ediyor. KalDer ve KA Araştırma tarafından 2005 yılından beri onlarca sektör için gerçekleştirilen Türkiye Müşteri Endeksi’nin hızlı tüketim ürünleri (FMCG) araştırma sonuçlarına göre, konserve sos ve salça grubunda tüketicilerin 2013 yılında ilk tercihi yine Tamek oldu.

Türkiye genelinde, on binlerce tüketicinin marka ve ürünlere duyduğu memnuniyetin derecelendirilip, beklenti ve şikayetlerinin değerlendirildiği Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi’nde (TMME) Tamek, 2013 yılının ilk 3 çeyreğinde aldığı 83 puanlık skorla üçüncü kez konserve, sos ve salça grubunda sektör birincisi oldu. Bu ürün grubundaki liderliği ile “Gümüş Heykel” ödülünü alan Tamek, son 3 ölçüm yılında da alanında en yüksek puanı alarak sürdürdüğü müşteri memnuniyeti sayesinde “Altın Heykel” ödülünü de kazandı.

Ödül gecesinde bir kez daha sektör birinciliği ve sürdürülebilir başarı ödülü kazanmalarından dolayı büyük bir gurur ve mutluluk duyduklarını belirten TAMEK Pazarlama İletişimi ve Halkla İlişkiler Müdürü Selin Şaşmaz, “Tamek olarak 59 yıldır meyve suyundan salçaya, bezelyeden garnitüre, ketçaptan mayonez, reçel ve konserveye kadar tüm ürünlerimizi lezzet, doğallık ve kaliteli hizmet anlayışı ile geliştirip; günün her öğününde tüketicilerimizin karşısına çıkıyoruz. Farklı sektörlerde yerli ve
uluslararası 27 markanın yer aldığı ve tüketicilerin beklentileri, algıladıkları kalite, marka değeri, memnuniyetleri, şikayetleri ve bağlılıkları nezdinde gerçekleştirilen TMME’de böylesine anlamlı iki ödül almaktan gurur duyuyoruz. Tamek markasına güven duyan, bizi bir kez daha liderliğe taşıyarak ödüllendiren tüm tüketicilerimize teşekkür ederiz. Hedefimiz yarım asırdır olduğu gibi sağlıklı, doğal ve lezzetli ürün gamımızla bizlere duyulan bu güveni her daim sürdürmek” dedi.

OKU ➤  Sahur ve iftar sofrasında dikkat edilmesi gerekenler

Tavsiye

Parmesanlı Grissini

Parmesanlı Grissini

Parmesanlı Grissini (2 Tepsi İçin)   Malzemeler: 3 su bardağı un 1 tatlı kaşığı tuz …

Bir Yorum

  1. taner altınsoy

    ben tamek satan birmarkedim ama malesef saticilar ne malin arkasinda duruyor nede düzenli bir bayi ile çalişabiliyoruz sürekli deyişen bayiler bizi sürekli yoruyor degişik yerlerden tegmin etmeye çalişiyoruz şu an kocaeli bayii bize gelmiyor ben sürekli kaliteli ve türk mali oldugu için sizlerin ürünleri ni satmaya çalişiyoruz ama malesef sorunlar bir türlü cüzülmedi kocaelinde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir