Ana Sayfa » Haber Turu » Pakmaya’dan Bitkisel Sıvı Krem Şanti

Pakmaya’dan Bitkisel Sıvı Krem Şanti

pakmayaPastacılık alanındaki ürünleriyle dikkatleri üzerine çeken Pakmaya, % 100 bitkisel olan şekerli ve şekersiz Sıvı Krem Şanti ürünü ile profesyonellerin vazgeçilmezi.

Lezzetin ustası Pakmaya’nın şekerli ve şekersiz seçenekleriyle sunduğu , % 100 bitkisel Sıvı Krem Şanti ürünü  pastacılık ürünlerinden tatlılara makarnalardan meyve salatalarına birçok farklı şekilde kullanılabiliyor. Şekerli Pakmaya Bitkisel Sıvı Krem Şanti pastacılık ürünlerine, tatlılara, meyve salatalarına lezzet katıyor. Pasta sıvama, süsleme ve dolgu kreması olarak değerlendirilebilen bu ürün, diğer kremalarla veya toz krem şanti ile de karıştırılabiliyor. Çırpma esnasında hızlı kıvam alabilen ürün, ayrıca pasta üzerinde sulanma ve çatlama gibi sorunların yaşanmasını engelliyor.

Makarna, pilav, sebze ve et yemeklerine lezzet katan Şekersiz Pakmaya Bitkisel Sıvı Krem Şanti ise ganaj yapımında da değerlendirilebiliyor. Şekersiz bitkisel sıvı krem şanti tıpkı şekerlide olduğu gibi çırpma esnasında hızlı yapı alabilme özelliğine sahip.

Pek çok avantaj sunuyor

Bitkisel sıvı krem şanti, hayvansal krem şantiye göre çırpma ve kullanma aşamasında avantaj sağlamasının yanında her türlü krema ve şantiyle karışıma uyumludur.. Bununla birlikte bitkisel sıvı krem şantinin hayvansal şantiye oranla oranla raf ömrü daha uzun ve fiyatı da daha uygundur.

OKU ➤  Dünyanın En Eski Mutfağı’ Şanlıurfa, Unesco Dünya Gastronomi Şehri Adaylığında İddialı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir