Ana Sayfa » Haber Turu » Neyse Halin Çıksın MOOD’un

Neyse Halin Çıksın MOOD’un

Neyse Halin Çıksın MOOD’un
Puan ver


Yeni bir aşk mı geliyor, romantik bir yolculuğa mı çıkacaksın yoksa işinde terfi mi edeceksin? Merak ediyorsan, bir Biscolata Mood seçerek üzerindeki desenlerle falına bak. Biscolata Mood, çıtır bisküvisi ve içindeki enfes yoğun çikolata kremasıyla size müthiş bir lezzet sunarken, bir yandan da yeni konseptiyle eğlendiriyor.

Keyifli atıştırmalık lezzet Biscolata Mood, yeni fal konsepti ile küçük molalarınızı eğlenceli anlara dönüştürüyor. İçi çikolata kremalı incecik çıtır bisküvisiyle ağızda enfes bir tat bırakan Biscolata Mood’un üzerinde 29 ayrı desen bulunuyor ve her desen farklı bir yorumu simgeliyor: ‘Romantik bir gün geçireceksin’, ‘Sürpriz bir hediyen var’, ‘Sevinçten havalara uçacaksın’… Şekilleri yorumlamak da Biscolata Mood’un tadını keşfedenlere düşüyor.

Sütlü çikolatalı ve bitter çikolatalı çeşitleri bulunan Biscolata Mood, tüm çikolatalı bisküvi severleri yeni konseptinin keyfini çıkarmaya davet ediyor.

 

OKU ➤  Çocuğunuzun beslenme çantasını önemseyin

Tavsiye

Tuz Tüketiminde Aşırıya Dikkat

Tuz Tüketiminde Aşırıya Dikkat

Tuz Tüketiminde Aşırıya DikkatPuan ver TUZ TÜKETİMİNDE AŞIRIYA DİKKAT! YİYECEKLERİN KENDİ TUZU GÜNLÜK TÜKETİM İÇİN …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz