Ana Sayfa » Haber Turu » Köfteci Ramiz’de en güzel salatayı yapan Roma seyahati kazanıyor

Köfteci Ramiz’de en güzel salatayı yapan Roma seyahati kazanıyor


Türkiye’nin 25 farklı kentindeki 132 şubesiyle ulusal bir lezzet zinciri oluşturan Köfteci Ramiz, ‘En güzel salata’yı yapanı arıyor.

Köfteci Ramiz’in enfes salata barında şaheserler yapabiliyorsan eserini neden binlerce kişiyle paylaşmıyorsun? O halde sen de 14 Şubat-16 Mart arasında Köfteci Ramiz’e gel, hazırladığın salatanın fotoğrafını çek ve Köfteci Ramiz Facebook sayfasına yükle; Roma tatilinden Play Station 4’e, fotoğraf makinesinden Ramiz Gurme Seti ve sinema biletine kadar muhteşem hediyeler kazanma şansı yakala.

Köfteci Ramiz şubelerinde 14 Şubat-16 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek ‘Çek bi’ salata’ isimli yarışmayla, salata barda hünerlerini sergileyen lezzet tutkunları, muhteşem hediyeler kazanma şansı yakalayacak.

Yarışmaya katılmak için tek yapmanız gereken; Köfteci Ramiz’de hazırladığınız salata tabağının fotoğrafını, logo görünecek şekilde çekmek ve Köfteci Ramiz Facebook sayfasında paylaşmak.

En beğenilen salatanın sahibi Roma’ya gidiyor

En çok beğenilen fotoğrafın sahibi, Pronto Tour’dan çift kişilik Roma tatili kazanırken; yarışmanın ikincisi Play Station 4 ve üçüncüsü Nikon D 3100 fotoğraf makinesinin sahibi olacak.

Yarışmada ilk üçü takip eden ilk 10’daki katılımcılara zeytinyağından tarhanaya, sucuktan peynire kadar çok özel lezzetlerle dolu Ramiz Gurme Sepeti hediye edilecek. İlk 50 arasına girenler ise çift kişilik sinema bileti kazanacak.

OKU ➤  Keyifli anlarınızı Muffinlerle tatlandırın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir