Ana Sayfa » Haber Turu » Arzum Otomatik Çay Robotuyla Zahmetsiz Çay Keyfi

Arzum Otomatik Çay Robotuyla Zahmetsiz Çay Keyfi


Doğramadan karıştırmaya, rendelemeden çırpmaya mutfaktaki yardımcınız olan Arzum, şimdi de yeni ürünü Arzum 7/24 Otomatik Çay Robotu’yla çay tiryakilerini mest ediyor.  

Robotun ön tarafındaki LCD ekranda, güncel saat ve zaman ayarlı kaynatma fonksiyonuyla dikkatleri üzerine çeken Arzum 7/24 Otomatik Çay Robotu, sabah erkenden güne taze demlenmiş çay kokusuyla başlamayı tercih edenler için de vazgeçilmez bir seçenek sunuyor.

Zaman ayarı yapıldıktan sonra çayı demleyen Arzum 7/24 Otomatik Çay Robotu, bittiğinde 4 kez uyarı sinyali vererek işlemin tamamlandığını haber veriyor. 800 wattlık gücüyle çayın sıcaklığını en yüksek seviyede tutarak uzun süreli kullanımlarda da yüksek performans sağlıyor.

1700 wattlık kaynatma gücüyle Arzum 7/24 Otomatik Çay Robotu’yla, çayın suyu bittiğinde susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemini devreye sokarak, robota zarar vermeyi önlüyor. Ayrıca demleme su haznesiyle su ısıtıcı haznesinin ayrı olması, çayın demlendiği sürede su ısıtıcı haznesindeki suyun azalmasını önlüyor. Kablosuz kullanım özelliği ise her yerde pratik bir kullanım sağlıyor. Her renk mutfağa uygun olabilecek beyaz – gri renk seçenekleriyle çay tiryakilerini bekleyen Arzum 7/24 Otomatik Çay Robotu 299 TL olarak satılıyor.

OKU ➤  Profilo BD1036W3VV soğutucu ile mutfaklara derin dondurucu kombin fırsatı geliyor!

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir