Ana Sayfa » Haber Turu » Mutfaklarda sağlığın yeni güvencesi: Siemens kıyma makinesi

Mutfaklarda sağlığın yeni güvencesi: Siemens kıyma makinesi

Mutfaklarda sağlığın yeni güvencesi: Siemens kıyma makinesi
Puan ver


Sağlıklı ve güvenli bir tüketim için kıymayı kendi mutfaklarında hazırlamak isteyenleri mutlu edecek olan Siemens MF15500TR kıyma makinesi, beyaz rengi ve estetik tasarımı ile dikkat çekiyor.  

Yine Siemens MF15500TR kıyma makinesi ile artık mutfaklarda kıyma çekmek hem çok kolay, hem de çok güvenli. Daha sağlıklı bir tüketim için kıymayı evde çekmeyi tercih edenlerin beklentilerini karşılayan Siemens MF15500TR, 1500 Watt’lık motoru ile güçlü bir performans sunuyor. 3 ve 6 mm kalınlıklarında iki adet kıyma diski ile kıymanızı hızlıca hazır eden Siemens kıyma makinesi emniyetli ve pratik bir şekilde kurulabiliyor. 140 mm’ye kadar ayarlanabilen tabanı, her mutfağa ve köşeye rahatça yerleştirilebilmesini sağlıyor, hafif olması sayesinde kolayca taşınıyor. Siemens MF15500TR beyaz rengi ve estetik tasarımı ile de dikkat çekiyor.

Siemens MF15500TR kıyma makinesi kaymayı engelleyen lastik ayakları sayesinde sarsıntısız bir şekilde çalışıyor. Makine büyük tepsi ve ittirme aparatı ile birlikte sunuluyor. Aksesuarlar için entegre yerleştirme sistemi ile ergonomik ve kompakt bir yapısı olan MF15500TR kıyma makinesi, opsiyonel aksesuarlara geliştirilebiliyor.

OKU ➤  Diş dostu besin: Peynir

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu KekPuan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz