Ana Sayfa » Haber Turu » Mutfaklarda sağlığın yeni güvencesi: Siemens kıyma makinesi

Mutfaklarda sağlığın yeni güvencesi: Siemens kıyma makinesi


Sağlıklı ve güvenli bir tüketim için kıymayı kendi mutfaklarında hazırlamak isteyenleri mutlu edecek olan Siemens MF15500TR kıyma makinesi, beyaz rengi ve estetik tasarımı ile dikkat çekiyor.  

Yine Siemens MF15500TR kıyma makinesi ile artık mutfaklarda kıyma çekmek hem çok kolay, hem de çok güvenli. Daha sağlıklı bir tüketim için kıymayı evde çekmeyi tercih edenlerin beklentilerini karşılayan Siemens MF15500TR, 1500 Watt’lık motoru ile güçlü bir performans sunuyor. 3 ve 6 mm kalınlıklarında iki adet kıyma diski ile kıymanızı hızlıca hazır eden Siemens kıyma makinesi emniyetli ve pratik bir şekilde kurulabiliyor. 140 mm’ye kadar ayarlanabilen tabanı, her mutfağa ve köşeye rahatça yerleştirilebilmesini sağlıyor, hafif olması sayesinde kolayca taşınıyor. Siemens MF15500TR beyaz rengi ve estetik tasarımı ile de dikkat çekiyor.

Siemens MF15500TR kıyma makinesi kaymayı engelleyen lastik ayakları sayesinde sarsıntısız bir şekilde çalışıyor. Makine büyük tepsi ve ittirme aparatı ile birlikte sunuluyor. Aksesuarlar için entegre yerleştirme sistemi ile ergonomik ve kompakt bir yapısı olan MF15500TR kıyma makinesi, opsiyonel aksesuarlara geliştirilebiliyor.

OKU ➤  Erkeklere Özel Lezzet: Wapps

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir