Ana Sayfa » Haber Turu » Nespresso’dan İki Yeni Tat: Kazaar Ve Dharkan

Nespresso’dan İki Yeni Tat: Kazaar Ve Dharkan


Nespresso yüksek kalite Grand Cru seçeneklerine; yoğun tatlarıyla sert kahve tercih edenler için Kazaar ve Dharkan’ı ekledi. Nespresso kahve uzmanları, yoğunluk sınırlarını zorlayarak Kazaar ve Dharkan kahveleri ile güne enerjik başlamanın en iyi yolunu sunuyor.

2010 yılında Limited Edition olarak sunulan ve kahve severlerden tam puan alan Kazaar da kalıcı Nespresso çeşitlerine ekleniyor. Güçlü ve acı notaları, yoğun ve kremamsı bir kıvamla dengelenmiş Kazaar, Nespresso için özel olarak hazırlanmış, Brezilya ve Guatemala ‘dan elde edilen Robusta ve Güney Amerika’dan elde edilen Arabica çekirdeklerinin ayrı ayrı kavurma tekniğiyle kavrulmasıyla oluşan cesur karışımı ile ayrıcalıklı bir 12 yoğunluğuna sahip.

Latin Amerika ve Asya Arabica’sının düşük ısıda uzun süre kavrulma tekniği sayesinde karakterinin açığa çıktığı, 11 yoğunluğa sahip Dharkan ise; güçlü kişiliği, yoğun kavrulmuş notalarla birlikte bitter kakao ve kavrulmuş tahıl ipuçları ipeksi ve kadifemsi dokuyla beraber keyifli bir içim sunuyor.

OKU ➤  Yaz Tatilinde Meyve Suyu Çocukların Enerji Deposu

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir