Ana Sayfa » Haber Turu » Mönüde Balık Varsa, Fishy Tava Yanınızda!

Mönüde Balık Varsa, Fishy Tava Yanınızda!

Mönüde Balık Varsa, Fishy Tava Yanınızda!
Puan ver


Kadınların mutfakta en büyük yardımcısı olan Emsan, balık yeme keyfine pişirmeyi de ekliyor. Geliştirdiği Fishy Tava ile Emsan, aynı zamanda balık bereketini lezzet şölenine dönüştürüyor.

Emsan Fishy Tava, özel tasarımıyla çift yönlü kullanım imkânı sunarken, pratiklik açısından devrim oluşturuyor. Balıkları tavaya dizdikten sonra şeklini koruyarak tersini çevirme imkanı sağlayan Fishy’ler, bu özelliği ile her iki tarafın eşit pişmesini sağlıyor. Fishy Tava’nın özellikleri sadece bununla sınırlı değil. Çift taraflı yanmaz yapışmaz yüzeyi, özel buhar kanalı ve ısıyı eşitlemesi, zahmetsiz ve lezzetli pişirme imkânı sunuyor.

26 cm ve 30 cm’lik iki farklı boyutu olan Fishy Tava, tutacaklarındaki özel kilit ve çevresindeki kanal sayesinde birbirine kenetleniyor; bu da pişirme ve çevirme sırasında etrafa yağ sıçramasını önlüyor.

Emsan Fishy Tava’nın tasarımı da kendi gibi özel. İnce balık desenleriyle bütünleştirilen ürün, kullanım kolaylığının yanı sıra şıklığı ile de öne çıkıyor.

OKU ➤  Next Home Doğrayıcı İle Dakikalar İçerisinde Hazır!

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Çay saatinizi renklendirecek tariflerPuan ver Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir