Ana Sayfa » Haber Turu » Sağlıklı Beslenmeye Yardımcı “Bambu Yemek Takımları”

Sağlıklı Beslenmeye Yardımcı “Bambu Yemek Takımları”


Sağlıklı beslenme için doğru gıdaları tercih etmek kadar mutfakta kullanılan eşyalara da çok dikkat etmek gerekiyor. Daha pratik olduğu için tercih edilen birçok mutfak gereci sağlığımız için risk oluşturuyor.

Doğa dostu ve bakteri barındırmama özelliğiyle fark oluşturan Ceraware Bambu Fiber mutfak ürünleri birbirinden renkli, sağlıklı ve zarif ürünleriyle dikkat çekiyor. Modern yemek takımları tüm aile bireylerine güvenli ve sağlıklı beslenme imkanı sunuyor.

İnsanların sağlıklı ve bilinçli bir yaşam sürmesi için doğru ürün kullanımının gerekliliğine inanan Ceraware; doğayı korumak ve çevre bilincini arttırmak adına ürünlerini yüzde 100 geri dönüşümlü malzemeden imal etmeyi tercih ediyor. Dünyanın en hızlı yetişen bitkisi olan bambu ağacının toz haline getirilip çeşitli formlara sokulmasıyla oluşturulan yemek takımları ailesinin geleceğini ve sağlığını düşünen, onlara yeşil bir doğa bırakmak isteyen herkesin ilk tercihi oluyor.

Antimikrobiyal Yemek Takımları Bakteri Oluşumuna Engel Oluyor

Tüm dünyanın da yeni tanıştığı bir teknoloji üretimi olan Ceraware Bambu Fiber yemek takımları doğal içeriği sayesinde ailesini
önemseyen herkesin dikkatini çekiyor. Ayrıca antimikrobiyal özellikleri ile uzun yıllar mikrop ve bakteri gibi zararlı organizmaların oluşmasını önlüyor. Çocuklar için de yüzde 100 güvenli olan yemek takımları, özellikle yemek problemi yaşayan çocuklarımız için yemek yemeği artık bir keyif bir oyun haline dönüştürüyor. Yemeklerin sunumu sırasında koku ve tatların birbirine karışmasına engel olup birçok renk seçeneğiyle yemek zevkinin doyasıya yaşanmasını sağlıyor. Bakteri barındırmama özelliğiyle sağlıklı bir hayat sunan Ceraware yemek takımları, bambunun getirdiği doğallık sayesinde hijyenik mutfak ürünleri için kullanılan onlarca temizlik malzemesine ihtiyaç duyulmamasını sağlıyor. Bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliğine de sahip olan takımlar, dayanıklı yapısıyla uzun yıllar sizin ve ailenizin sağlıklı bir şekilde beslenmesine destek oluyor.

OKU ➤  Kenwood kMix kahvaltı serisi ile hayatınıza renk katın

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir