Ana Sayfa » Haber Turu » Marie Antoinette Chocolatier’den kışa özel iki yeni tat

Marie Antoinette Chocolatier’den kışa özel iki yeni tat

Marie Antoinette Chocolatier’den kışa özel iki yeni tat
Puan ver

 


Çikolatayı aşka dönüştüren Marie Antoinette Chocolatier, sonbahara özel olarak üretilen ‘Zencefil bal’ ve ‘Elma tarçın’ çikolatalarıyla lezzet tutkunlarını kışa hazırlıyor.

Çikolatayı aşka dönüştüren Marie Antoinette Chocolatier el yapımı çikolatalarına eklediği iki yeni özel tadı lezzet tutkunlarıyla buluşturuyor. Soğuk kış günlerinde içimizi ısıtan enerji kaynağı bitki çaylarından esinlenerek tasarlanan ‘Zencefil bal’ ve ‘Elma tarçın’ çikolatalar lezzet tutkunlarını şimdiden kışa hazırlıyor.

Enerjiye daha fazla ihtiyaç duyulan, günışığından yoksun uzun kış günlerinde Marie Antoinette Chocolatier’nin bu iki çok özel çikolatası, çikolata tutkunlarının enerjisini ve moralini anında  yükseltecek özellikte. Bu kış mutluluğa giden en kısa yol ‘Zencefil bal’ ve ‘Elma tarçın’ çikolatalardan geçiyor. Mutluluğu ertelemek istemeyenler, Marie Antoinette Chocolatier’nin Nişantaşı’ndaki masalsı dünyasına uğrayıp kendilerini gerçek çikolatanın büyüsüne bırakıyor.

El yapımı çikolatada İstanbul’un en iyisi olma iddiasını taşıyan çikolata butiği Marie Antoinette Chocolatier’ın çikolata tutkunlarının
rüyalarını süsleyen çok özel tatları tıpkı birer mücevher kadar şık ve aşk kadar da lezzetliler. Hiçbir katkı maddesi ve koruyucu kullanmadan günlük olarak hazırlanan el yapımı çikolataların hammaddesi Belçika’dan geliyor. Buna Paris’ten gelen meyve özleri ve süslemeler ekleniyor. Marie Antoinette Chocolatier’da başta Ekvator olmak üzere Venezuela, costarica, Peru gibi tropik yağmur alan bölgelerde yetişen Theobrama Cacao ağacından özenle seçilmiş çekirdekler kullanılıyor.

OKU ➤  Hellmann’s lezzet ailesi, hardal ve barbekü sos ile büyüdü

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu KekPuan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz