Ana Sayfa » Haber Turu » Weber Q200 İle Pratik Barbekünün Tadını Çıkarın

Weber Q200 İle Pratik Barbekünün Tadını Çıkarın


Weber, barbeküde pratiklik ve lezzeti bir arada buluşturuyor. Weber’in sıcaklığı, sonbahar serinliğinde aile ve arkadaş sofralarınızı da ısıtıyor.

Kaliteli ve pratik barbekülerini müşterileriyle buluşturan Weber, aile toplantıları veya arkadaş guruplarıyla, iş hayatından uzak güzel bir haftasonu geçirmek isteyenlerin tercihi oluyor. Dost sohbetlerine konuk olan Weber Q200 Barbekü,  pratikliği ve şık tasarımıyla göz dolduruyor.

Portatif boyutları ile barbekü yapmanın zahmetini ortadan kaldıran ürün, ister balkon ister bahçe her türlü açık hava ortamında sağlıklı ve lezzetli ızgaralar yapmanıza olanak sağlıyor. Elle taşınılabilir olan Weber Q200 katlanabilir yüzeyiyle barbekü kullanımına büyük kolaylık oluşturuyor.  Porselen-emaye kaplama dökme demir ızgara ile tüm alana eşit ısı dağılımı sayesinde yiyeceklerin sağlık ve lezzetinden ödün vermiyor.

Weber Q200; paslanmaz çelik brülörü, hızlı başlama, hızlı ve kolay ateşlenme, dökme alüminyumdan yapılmış hafif kapak, iskelet yapısı ve çıkartılabilir damlama tablası özelliklerinin toplandığı gazlı barbekü aynı zamanda kapak ve haznesinde 5 yıl kullanım garantisi sunuyor.

OKU ➤  Yuva’dan Lif Oranı Yüksek Sağlıklı Ekmek Ve Pizza Yapma Formülü

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir