Ana Sayfa » Sağlık » Maden Suyu “Vücudun Tüm Mineral İhtiyacını Karşılıyor”

Maden Suyu “Vücudun Tüm Mineral İhtiyacını Karşılıyor”

madenYazın gelmesiyle birlikte doğal maden suyu tüketimi de aynı oranda artıyor. Uzmanlar doğal maden suyunun ihtiva ettiği minerallerin birçok hastalığa derman olduğunu vurgulayarak 7 den 70’e her bireyin tüm mineral ihtiyaçlarının sağlanması için günde en az 2 şişe doğal maden suyu tüketilmesi gerektiğini belirtiyorlar.

Yüzde 100 yerli sermaye ile kurulmuş en önemli maden suyu üreticilerinden Beypazarı Maden Suyu, litresinde 2767 mg mineral ihtiva ederek, zengin mineralleri ile sağlık sunuyor. Doğal Maden Suyunun yanı sıra, uzun bir Ar-Ge çalışması sonrasında maden suyunun kalitesi ve mineral değerleri ile hiç oynanmadan yüzde 100 doğal meyve aromaları ile eşsiz tatlar elde ederek tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Günde en az 2 şişe doğal maden suyu ile vücudun günlük ihtiyaç duyduğu mineralleri almış oluyorsunuz. Ayrıca, C vitaminli doğal meyve aromalı maden suyunda bulunan vitamin, 2 bardak taze sıkılmış portakal suyunda bulunan vitamine eşdeğerdir.

Doğallık ve kaliteyi ön planda tutan, sağlıklı doğal ürünler sunan Beypazarı Doğal Maden Suyu, limon, elma, vişne, çilek, C vitaminli limon ve nar aromalı maden suyu çeşitleri ile sağlığından ödün vermeden farklı lezzetler arayanların tercih edebileceği eşsiz tatlar sunuyor. Tüm ürünlerini en sağlıklı ambalaj olan cam şişede sunan Beypazarı Doğal Maden Suyu sağlığını önemseyenlerin vazgeçilmez içeceği oluyor.

Doğal maden sularında çözünmüş bulunan kalsiyum, magnezyum ve sodyum gibi ana mineraller, florür, iyot gibi eser elementler ve bikarbonat, sülfat gibi iyonların, bir dizi fizyolojik fonksiyonlar üzerine destekleyici etkileri ve birçok hastalıkların tedavisinde de olumlu etkileri tespit edilmiştir.

OKU ➤  Anneler Günü’ne Özel Cevizli Ev Baklavası!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir