Ana Sayfa » Haber Turu » Papağan’dan fuar atağı

Papağan’dan fuar atağı


Papağan Kuruyemiş, 2014 yılı içinde özellikle yurt dışı gıda fuarlarına daha fazla katılmayı hedefliyor. Irak ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde yapılan fuarlarda yer alan Papağan, önümüzdeki dönemde Fransa’daki gıda fuarına katılacak.

Yurt içinde yaygın bilinirliğe sahip olduklarını ancak ihracat açısından da kendilerini geliştirmek istediklerini belirten Papağan Kuruyemiş Yönetim Kurulu Başkanı Kani Emekçi, “2014 yılı içinde özellikle yurt dışındaki fuarlarda daha fazla yer almak istiyoruz. Papağan markalı ürünlerimizin bulunduğu ülkelerde daha yaygın tüketilmesini sağlamanın yanı sıra yeni ülkelere de kuruyemişlerimizi göndermek istiyoruz” diye konuştu.

Dubai ve Basra’daydı

23-27 Şubat tarihlerinde Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai şehrinde düzenlenen, bölgenin en önemli buluşma noktalarından Gulf Food Fuarı’nda stand açan Papağan Kuruyemiş, ardından Irak’ın Basra kentinde 12-15 Nisan tarihlerinde yapılan Food Expo Fuarı’na katıldı.

Paris’e katılacak

Firma şimdi, 19-23 Ekim tarihlerinde Fransa’nın Paris kentinde yapılacak ve dünyanın en büyük gıda organizasyonlarından olan SIAL Fuarı’nda da bulunmayı hedefliyor.

Papağan Kuruyemiş, ürünlerini bugün kendi markasıyla Almanya, İsviçre, İngiltere, İsveç, Avusturya, Fransa, Kanada, Kosova, Arnavutluk, Makedonya, Cezayir, Gürcistan, Irak, Azerbaycan, Türkmenistan ve Kazakistan’a gönderiyor.

OKU ➤  Becel Tereyağı Keyfi ile her öğünü aşka dönüştürün

Tavsiye

Zeytinyağından sonra sofralık zeytin ihracatı da artışa geçti

Zeytinyağından Sonra Sofralık Zeytin İhracatı da Artışa Geçti

Zeytinyağından sonra sofralık zeytin ihracatı da artışa geçti Zeytinyağının ihracat rekorları kırdığı 2017/18 sezonunda, Zeytin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir