Ana Sayfa » Haber Turu » Lüksün Ve Zarafetin Dünyaca Ünlü Adresi ‘Villari’ Şimdi Türkiye’de

Lüksün Ve Zarafetin Dünyaca Ünlü Adresi ‘Villari’ Şimdi Türkiye’de


İtalya’nın yarım asırlık lüks porselen markası Villari, Londra, Moskova ve Dubai’den sonra şimdi de 10. mağazasını markanın Türkiye distribütörü Ayla Ağca aracılığıyla İstanbul’da açıyor. Villari’nin zarafet ve stil sahibi koleksiyonlarının tanıtıldığı Türkiye Lansmanı, Villari şirketinin yönetici ve sanatçılarından Barbara Villari’nin katılımıyla Çırağan Sarayı’nda gerçekleşti.

Tüm dünyada lüksün ve zarafetin adresi olan Villari markası ihtişamlı, stil sahibi ve tamamen el yapımı porselenleriyle fark oluşturuyor. Villari’nin büyük bir tutkuyla tasarlanan ve ustaların ellerinde hayat bulan porselenleri, bir eşyadan çok daha fazlasını vaat ediyor. Her biri birer sanat eseri olan Villari’nin bu zengin koleksiyonu şimdi İstanbul’daki showroom’unda tasarım meraklılarının beğenisine sunuluyor.

Capodimonte Porselenleri, yemek takımı ve dekorasyon malzemeleri, banyo aksesuarları, aydınlatma, parfüm, oda kokuları ve ‘limited edition’  ürünleriyle Villari, iç mekan dekorasyonunda geniş bir yelpazeye sahip. Klasik ve modern olmak üzere iki farklı konseptte hazırlanan, sertifikalı Villari Koleksiyonları’nın en önemli özelliği ise ürünlerin tamamen el yapımı olması ve kişiye özel üretim yapma olanağının bulunması.

Silvia ve Cesare Villari’nin 1965 yılında evlenmesiyle İtalya’da bir aşk hikayesi olarak başlayan Villari markası, görkemli geçmişin modern dokunuşlarla sunulduğu koleksiyonlarıyla dikkat çekiyor. Sanata olan tutkunun ve girişimci ruhun bir eseri olarak, 1967 yılında porselen heykelcikler tasarlayarak yola çıkan değerli marka, ailenin diğer üyeleri Barbara ve Leone Villari’nin tasarımlarıyla zenginleşerek yaklaşık yarım asırdır estetik çizgisini devam ettiriyor.

Villari Koleksiyonları’nda 24 ayar saf altın, platin ve swarovski taşlarının ihtişamı…

Ressamlar, süsleme sanatçıları ve çiçek sanatçıları gibi konularında usta zanaatkarların incelikle işlediği el yapımı porselenler, 24 ayar saf altın ve platin ile zenginleşirken, swarovski taşlarıyla da eşsiz parıltılarını kazanıyor. Venedik’e 70 kilometre uzaklıktaki fabrikada üretilen
Villari Koleksiyonu, gün geçtikçe her türlü iç mekan için, lüksün ve zarafetin birleştiği, dekoratif parçalara dönüşüyor. Villari, detaylara verdiği önemle yaptığı her projeyi kişiselleştirebilme yetisi ve kalitesi ile gurur duyuyor ve bu misyonuyla birçok projeyi hayata geçiriyor.

OKU ➤  Top Top Çörek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir