Ana Sayfa » Haber Turu » Lezita çıtır kıtır lezzetlere öğrencilerden yıldızlı pekiyi

Lezita çıtır kıtır lezzetlere öğrencilerden yıldızlı pekiyi


“Hayatın Lezzeti” sloganıyla hayata lezzet katan marka Lezita, Pratik Şef Ailesi ile okuldan eve dönen çocuklara pratik, sağlıklı ve lezzetli ürünler sunuyor. Lezita Pratik Şef Ailesi’nde sadece 4 dakikada hazırlanabilen çıtır kıtır ürünlerden köftelere ve geleneksel döner ürünlerine kadar birbirinden nefis lezzet alternatifleri bulunuyor.

Lezita Pratik Şef Ailesi, okuldan eve dönen çocuklarına hem pratik hem sağlıklı hem de lezzetli yiyecekler sunmak isteyen annelerin en büyük yardımcısı oluyor. Lezita Pratik Şef Ailesi’nde hepsi birbirinden nefis çıtır kıtır ürünlerden çocukların bayıldığı köfte ve dönerlere kadar çok çeşitli ürünler bulunuyor. Lezita Pratik Şef Ailesi’ndeki ürünler, sadece dört dakika gibi kısa bir sürede hazırlanıyor. Evde annelerin hazırladığı kıvam, lezzet ve doğallıktaki Lezita Pratik Ürünler, öğrencilerden de yıldızlı pekiyi alıyor.

Çocukların bayıldığı hem pratik hem lezzetli çıtır kıtırlar

Lezita Çıtır Kıtır Serisi’nde, Pişmiş Kanat, Çıtır Kıtır Piliç Fileto ve Çıtır Kıtır Pişmiş Baget bulunuyor. %100 piliç etinden üretilen Çıtır Kıtır Serisi’ndeki tüm ürünlerde, pilicin en lezzetli parçaları, son teknoloji ekipmanlarda yumuşatılarak, buğday ve mısır unundan hazırlanmış özel bir malzeme ile kaplanıyor. Özel yöntemlerle kızartılıp, pişirildiği için fırında ısıtıldığında bile kaplaması fritözde kızartılmış gibi gevrek oluyor. Lezita Pratik Şef Çıtır Kıtır ürünler, okuldan karnı zil çalarak eve dönen çocukların afiyet ve sağlıkla
tüketebileceği seçenekler arasında yer alıyor.

Lezita Pratik Şef Ailesi öğrencileri kucaklıyor

Lezita Pratik Şef Ailesi’nde modern ve son teknolojilerle, yüksek hijyen standartlarında üretilen çıtır kaplamalı pratik ürünler, köfteler ve geleneksel döner ürünleri yer alıyor. Pratik Şef Kaplamalı ürün grubu Lezita Schnitzel, Nugget, Cordon Bleu ürünlerinden oluşuyor. Pratik Şef Döner Grubu’nda ise Döner Pişmiş ve Piliç Döner yer alıyor. Pratik Şef Köfte Grubu’nda Lezita Adana, Parmak, Kasap, Misket ve Kadınbudu köfteler sunuluyor. Bunlara ek olarak Piliç Burger de Pratik Şef ürün grubunda hayata kolaylık ve lezzet sunmaya devam ediyor. Lezita’nın Pratik Şef lezzet çeşitliliği içerisinde karar vermek vakit alırken, servis etmek sadece dört dakika sürüyor. Hijyenik ve sağlıklı malzemelerden el değmeden üretilen ürünler, üretimin her aşamasında uzman gıda mühendisleri tarafından kontrolden geçiriliyor.

OKU ➤  Bayram sofraları Dore Paprika ile şenleniyor!

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir