Ana Sayfa » Haber Turu » Gaggenau 200 Serisi mikrodalga fırınlar ile çok kombinasyonlu mutfak hayatı

Gaggenau 200 Serisi mikrodalga fırınlar ile çok kombinasyonlu mutfak hayatı


Gaggenau’nun yenilikçi bir montaj konsepti olarak tanıttığı 200 serisinde yer alan mikrodalga fırınlar, şık tasarımlarının yanı sıra farklı kombinasyon seçenekleri ile çok ayrıcalıklı. 36 litrelik pişirme alanına sahip Gaggenau 200 serisi mikrodalga fırınlar, isteğe göre mikrodalga veya ızgara tek başına ya da ızgara ve fırın kombinasyonunda kullanılabiliyor.  

Lüks mutfak aletleri sektörünün önemli markası Gaggenau’nun yeni 200 fırın serisinde yer alan bütün cihazlar, yüzeye silme monte edilebildiği gibi, birbirleriyle de kombinlenebiliyor. Seri, buharda hamur işi ve yemek pişirme fırınları, mikrodalga fırınlar, mikrodalga cihazları, tam otomatik espresso makineleri ve ısıtma çekmecelerini kapsıyor. Serideki BMP 250/BMP 251 model mikrodalga fırınlar, farklı ihtiyaçlara hitap eden kullanım seçenekleri ve çözümleri ile mutfak hayatını kolaylaştırıyor.

İster tek başına ister birlikte kullanın

Her türlü ortama mükemmel bir şekilde entegre edilebilen Gaggenau 200 serisi mikrodalga fırınlar, mikrodalga veya ızgaranın tek başına ya da ızgara ve fırın kombinasyonunda kullanılabilmesine olanak tanıyor. Cihazlarda ayrıca, kombinasyon ve uyku modu da
dahil olmak üzere, beş çalışma modunun sıralı çalıştırılabilmesi de mümkün. 45 cm yüksekliğindeki Gaggenau 200 serisi mikrodalga fırınlar, elektronik bir sıcaklık ayarına sahip. Fırınların paslanmaz çelik pişirme alanı ise 36 litrelik oldukça hatırı sayılır bir hacme sahip. Renk seçenekleri arasında Gaggenau antrasit, metalik veya gümüş tonları bulunuyor.

OKU ➤  Kuskus Mücveri

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir