Ana Sayfa » Haber Turu » Kütahya Porselen’den Bayram Sofralarınıza Saray Havası Getiren Tasarımlar

Kütahya Porselen’den Bayram Sofralarınıza Saray Havası Getiren Tasarımlar

Kütahya Porselen’den Bayram Sofralarınıza Saray Havası Getiren Tasarımlar
Puan ver


Porselen sektörünün öncü markası Kütahya Porselen, kahkahanın eşlik edeceği bayram sofralarının saray havasında geçmesi için seçenekler sunuyor. Yaldızlı işlemelerle süslenen Osmanlı serisi ürünleriyle misafirlerinizin gözleri kamaşıyor, sofralarınızın havası değişiyor.

Porselen sektörüne yön veren Kütahya Porselen’in Osmanlı döneminin görkemini yansıtan tasarımları Kurban Bayramı’nda kalabalık bayram sofralarınızda saray havası estirecek. Kütahya Porselen’in Osmanlı serisiyle misafirlerinizin gözleri kamaşacak.

Kütahya Porselen, Osmanlı serisi ürünleriyle bayram sofranızın atmosferinin bambaşka bir hale bürünmesini sağlıyor. Osmanlı serisine dahil olan yemek takımı, tam 97 parçadan oluşuyor ve şıklık kazandıran Osmanlı motifleriyle her daim kullanılabilecek ürünleri barındırıyor. Yaldızlı işlemelerle süslenen takımda peçetelikten tuzluğa kadar sofraların ihtiyacı olan her tür tasarım bulunuyor.

Kahkahanın eşlik ettiği keyifli bayram sofralarına bambaşka bir şıklık getirmek için Osmanlı serisi sizi bekliyor. Kurban bayramını saray havasında karşılamanızı sağlayacak yemek takımlarını Kütahya Porselen’in tüm mağazalarında ve porselensepeti.com adresinde bulmanız mümkün.

OKU ➤  Banvit’ten anneler için pratik, çocuklar için sağlıklı lezzetler!

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu KekPuan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir