Ana Sayfa » Haber Turu » Artık Patatesin De Kralı Burger King’de

Artık Patatesin De Kralı Burger King’de

Artık Patatesin De Kralı Burger King’de
Puan ver


Müşterilerinin beklenti ve istekleri doğrultusunda patateslerini baştan aşağı yenileyen Burger King, patatesin kralını satışa sundu.

MediaCat’in düzenlediği ve bağımsız araştırma şirketi IPSOS tarafından Türkiye genelinde gerçekleştirilen araştırma sonuçlarına göre Fast Food kategorisinde 2011 ve 2013’ün en samimi markası seçilen Burger King, bu samimiyete yakışır bir yenilik sunuyor.

Türkiye’nin en büyük hızlı servis restoran zinciri olan Burger King, samimiyetle gidip müşterilerine sordu ve onların tavsiyelerini dikkate alarak patates kızartmalarını yenileme kararı aldı.

2008 yılından bu yana hiçbir yasal zorunluluğu olmamasına rağmen trans yağ içermeyen ürünlerle kızartmalarını hazırlayan Burger King ,yaptığı yeni yatırım ve iyileştirmelerle artık çok daha lezzetli, çıtır çıtır, altın sarısı renginde patates kızartmaları sunuyor.

Bu yeniliği sevenlerine hakkında çokça konuşulan ve samimiyetiyle büyük beğeni toplayan bir reklam kampanyasıyla duyuran Burger King herkesi patatesin kralını denemek için Türkiye genelindeki 500’den fazla restoranına davet ediyor.

 

OKU ➤  Hazır Çorba Pazarı 155 Milyon TL’ye Ulaştı

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu KekPuan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir