Ana Sayfa » Haber Turu » Kristal Elma’da Profilo’ya ödül yağdı

Kristal Elma’da Profilo’ya ödül yağdı

Kristal Elma’da Profilo’ya ödül yağdı
Puan ver


Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, reklamcılık sektörünün en prestijli ödül organizasyonu olan Kristal Elma’dan bir kez daha ödüllerle döndü. Profilo, başarılı reklam çalışmaları ile Kristal Elma ödül gecesinde altı ödülün birden sahibi oldu.

Büyük ilgi gören reklam kampanyaları ile adından söz ettiren Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, bu yıl 25. kez dağıtılan Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri’nde yine büyük bir başarı elde etti. Profilo, Santralİstanbul’da düzenlenen ödül gecesinden bir Kristal, dört Gümüş ve bir Bronz Elma ile ayrıldı.

Profilo Pazarlama Müdürü Bahriye Bayraklı Tavukçuoğlu, marka ile tüketici arasındaki duygusal bağı güçlendiren reklamlarla devamlılığı olan bir başarı elde ettiklerini belirterek şunları söyledi: “Uzun süredir hayata geçirdiğimiz reklam projeleri ile çeşitli platformlarda önemli başarılar elde ediyoruz. Başarımızın temelinde Profilo ile tüketicimiz arasındaki duygusal bağın güçlenmesine hizmet eden projeler ortaya koyabilmemiz olduğuna inanıyorum. Bunu, tüketicimizi anlayarak, ihtiyaçlarına kulak vererek başarıyoruz. Yakaladığımız bu sihir nedeniyle reklamcılık sektörünün zirvesi olan Kristal Elma’dan bir kez daha ödüllerle dönmekten, beyaz eşya kategorisinde bir kez daha en fazla ödül alan marka olmaktan ötürü çok mutluyuz. Önümüzdeki dönemde ilgi gören başarılı işlere imza atmayı sürdürmek en büyük hedefimiz.”

OKU ➤  Radikalı Kuzu Kulağı Salatası

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Çay saatinizi renklendirecek tariflerPuan ver Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz