Ana Sayfa » Haber Turu » Kipa’dan yüksek lifli ekmek

Kipa’dan yüksek lifli ekmek

Kipa’dan yüksek lifli ekmek
Puan ver

Kipa, sağlıklı beslenmeyi seçen müşterileri için,  düşük yağ içeren yüksek lifli Puravita ekmeğinin satışına başladı.

Daha sağlıklı bir yaşam için harekete geçen Kipa (Kitle Pazarlama A.Ş.), tüketiciye sunduğu ekmek çeşitlerine bir yenisini daha ekledi. 400 gram ve ambalajlı olarak satışa sunulan Puravita ekmeği, düşük yağ ve şeker içermesi sebebiyle, kalp ve damar sağlığının korunmasına yardımcı oluyor.

Beslenme tercihlerinin değiştiği günümüzde, geleneksel yemek alışkanlıklarının baş tacı olan ‘ekmek’ de önemli bir değişim geçiriyor.  Değişen beslenme alışkanlıkları sebebiyle, ekmek yerine tahıllı ekmeği tercih eden  yapan ailelerin talepleri ve sağlıklı yaşama katkı doğrultusunda Kipa da mağazalarında satılan tahıllı ekmeklerin yanısıra Nisan ayı itibariyle ‘Puravita Ekmek’ satışına başladı.

Kendi markası ile satışa sunduğu ve yalnızca Kipa mağazalarında bulunabilecek pruvita ekmeği, aynı zamanda yüksel lif içeriyor ve sindirim sisteminde olumlu etki oluşturmaya yardımcı oluyor.

Buğday ununun yanı sıra diğer tahıl unları, tahıl taneleri ve yağlı tohumlar içeren ekmek üretimine özen gösteren Kipa mağazalarında,
ekmek ürünleri belirlenirken,  buğday ununun yanı sıra diğer tahıl unları, tahıl taneleri ve yağlı tohumlar içeren ekmeklere ağırlık veriyor.

OKU ➤  NUDO, Türkiye Pazarını 1 Yılda 4’e Katlayacak

Tavsiye

10 yaş daha genç gözükebilirsiniz..!

10 yaş daha genç gözükebilirsiniz..!Puan ver 10 yaş daha genç gözükebilirsiniz..!  Tüm dünyanın genç ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz