Ana Sayfa » Haber Turu » KFC lezzeti Facebook’ta da yanında

KFC lezzeti Facebook’ta da yanında

KFC lezzeti Facebook’ta da yanında
Puan ver


Damakların vazgeçilmez lezzetlerini tavuk tutkunlarıyla buluşturan KFC, müşterileriyle olan diyaloğunu sosyal medyada da sürdürüyor. KFC Facebook uygulaması “Her Kafadan Bi So Good”, KFC’cilere sürpriz hediyeler kazanma fırsatı sunuyor.

Unutulmaz lezzetleri oluşturan KFC, sadece restoranlarında değil, sosyal medyada üzerinden her saniye yanınızda. KFC Facebook sayfası, size bir tık kadar yakın.

KFC, sosyal medya üzerinden müşterileriyle kurduğu bağı daha da güçlendirmek amacıyla yeni bir Facebook uygulamasını başlatıyor. 30 Ocak ile 28 Şubat 2013 tarihleri arasında Facebook kullanıcılarıyla buluşacak olan KFC “Her Kafadan Bi So Good” uygulaması üzerinden düzenlenecek olan yarışmada, KFC’ciler birbirinden değerli hediyeler kazanma şansı yakalıyor.

EN UZUN VE EĞLENCELİ “SO GOOD”U SEN SÖYLE, İPAD’İ KAP!

KFC’nin ölümsüz sloganı “so good”, bundan sonra KFC tutkunlarının da dilinden düşmeyecek. Kullanıcılar, bir ay boyunca Facebook üzerinde düzenlenecek yarışmaya, “so good” diyerek çekecekleri videoları KFC Facebook sayfasındaki “Her Kafadan Bi So Good” uygulamasına yükleyerek katılabilecek. Çekilecek olan videoda en uzun ve eğlenceli bir şekilde “so good” diyen yarışmacılar, muhteşem iPad ve iPod Shuffle ile birbirinden lezzetli KFC menülerinin sahibi olacak.

KFC, vazgeçilmez lezzetleriyle olduğu kadar, sosyal medyada da KFC’cilerin yanında olmaya devam ediyor.

OKU ➤  İncirli Armut Kurabiye

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Çay saatinizi renklendirecek tariflerPuan ver Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz