Ana Sayfa » Haber Turu » Kenwood İle Annelerin Hayatı Artık Çok Pratik

Kenwood İle Annelerin Hayatı Artık Çok Pratik


Kenwood’un İngiliz stilini hem dış görünüşüne hem de kullanım özelliklerine yansıttığı Kenwood KMC010, mutfakta kalite ve kolaylıktan ödün vermeyen annelerin öncelikli tercihi oluyor.

Ünlü İngiliz markası Kenwood, Titanium Şef KMC010 Mutfak Şefi ile kolay kullanım özelliği ve fonksiyonelliği tek bir tasarımda buluşturuyor. Katı meyve sıkacağı, mutfak robotu, narenciye sıkacağı, cam blender ve kıyma aparatları ile KMC010, çok işlevli bir mutfak şefi edinmek isteyen annelerin bir numaraları tercihi. Ürün, lezzetli yiyecek ve içecekler hazırlamayı kolaylaştırmanın yanı sıra şık tasarımıyla mutfağına özen gösteren annelerin beğenisine sunuluyor.

Kenwood KMC010, 2 kiloluk hamuru işleyebilen 1.400 vat motor gücü, eşsiz karıştırma ayarı ve özel kâse aparatıyla malzemeleri mükemmel bir şekilde karıştırıyor. Kâse içindeki malzemelerin sıçramasını engellemek için özel tasarlanmış ve gelişmiş elektronik hız kontrolü ile istenilen hızda çalıştırılabilen Titanium Şef KMC010 Mutfak Şefi, evinizde lezzetli hamur işleri yapmanıza yardımcı oluyor. Kenwood KMC010, 4,6 litre kapasiteli paslanmaz çelik kâsesinin dayanıklılığı ile dikkat çekerken, her yüzeyde çalışabilme özelliği ile kullanım alanı seçeneklerinizi de çoğaltıyor.

Kenwood Titanium Şef KMC010’un bütün aparatları bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Ürün, metal gövdesi, kontrol bölümü ve paslanmaz çelik başlık kaldırma bölümleriyle birlikte sağlam, güçlü ve uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Mutfaktaki en büyük yardımcınız Kenwood KMC010 Mutfak Şefi, yemek hazırlamanın keyifli yanını, pratik yemek hazırlamayla birleştirerek kullancısına sunuyor.

 

OKU ➤  Anadolu’nun en gerçek ürünleri için ‘Geleneksel Pazar’ kuruldu

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi Ercan Yıldız, mutfakta sizi asla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir