Ana Sayfa » Haber Turu » Kalbe Giden Yol Emsan’lı Mutfaklardan Geçer

Kalbe Giden Yol Emsan’lı Mutfaklardan Geçer

Kalbe Giden Yol Emsan’lı Mutfaklardan Geçer
Puan ver


Sevgililer Günü’nde aşkın ve tutkunun rengi kırmızı, Emsan Duracast seramik tencerede buluşuyor. Şıklığı kadar fonksiyonel pişirme özellikleri ile de göz dolduran set, akıllı kapak teknolojisi ile yemeklerinize hem sağlık hem de güveç lezzetini katıyor.

Emsan’dan yepyeni bir seri daha. Duracast tencereler kırmızının ahengini mutfaklarınıza taşırken, pişirme fonksiyonları ile de kadınların mutfaklarında vazgeçemeyeceği ürün olmaya hazırlanıyor. Alüminyum döküm gövde ve seramik yanmaz yapışmaz iç kaplamasıyla kalitesi tescillenen Emsan Duracast seramik tencere seti, 3 kat yanmaz-yapışmaz greblon ceram iç kaplamasıyla çizilmelere de dayanıklı.

Akıllı Kapak Teknolojisi Emsan Duracast’ta

Eşsiz güveç lezzetini elde edebilmeniz için özel olarak üretilen Duracast, yemek buharının kapak kanallarından geçerek tekrar tencerenin içine dönmesini sağlayan özel kapak içi tasarıma sahip. Buharı tencere içinde saklı tutan ve devir daimini sağlayan bu akıllı kapak teknolojisi ile yemekleriniz artık çok daha lezzetli. Ocak ve fırınlarda dahi rahatlıkla kullanabileceğiniz Emsan Duracast Seramik tencereler, aynı zamanda yemeklerinizin besin değerlerinin korunmasına da yardımcı oluyor.

Özel, çıkarılabilir silikon tutacaklarıyla birlikte satın alınabilen Emsan Duracast seramik tencere seti bulaşık makinesinde de rahatlıkla kullanılabiliyor.

OKU ➤  Algida Çorlu Fabrikasına 95 milyon Euro’luk kardeş geldi

Tavsiye

Parmesanlı Grissini

Parmesanlı Grissini

Parmesanlı GrissiniPuan ver Parmesanlı Grissini (2 Tepsi İçin)   Malzemeler: 3 su bardağı un 1 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir