Ana Sayfa » Haber Turu » Homend’in Royaltea çay makinesi ailesinin yeni üyeleri birbirinden renkli

Homend’in Royaltea çay makinesi ailesinin yeni üyeleri birbirinden renkli


Konuşan çay makinesi ile bir ilke imza atan, yenilikçi ve fonksiyonel ürün gamıyla dikkat çeken küçük ev aletleri üreticisi Homend, üç yeni çelik model ile Royaltea ailesini genişletiyor. Royaltea 1712 çelik, 1714 pembe ve 1715 beyaz modelleri ile ürün ailesine yeni giren üç üye, mutfaklarında geleneksel Türk çayı lezzetini sınırsızca yaşamak isteyenleri bekliyor. 

Akıllı ve enerji tasarruflu küçük ev aletleriyle kalpleri fetheden Homend, Red Dot tasarım ödüllü Royaltea çay makinesi ailesine, çelik gövdeli üç yeni üye ekledi: Royaltea ailesi 1712 çelik rengi, 1714 pembe ve 1715 beyaz modelleriyle genişlerken, hala bir Homend çay makinesi olmayanlara farklı renklerde alternatifler sunuluyor.

Royaltea 1712, 1714 ve 1715, 1.7 litre kapasiteli paslanmaz çelik gövdesiyle, aradan yıllar geçse de ilk günkü formunu koruyacağını garantiliyor. Yeni Royaltea’lerin hem sağlığın hem de lezzetin göstergesi çelik demliği, bir litrelik kapasitesiyle yedi sekiz kişiye yetecek kadar çay demlenmesinin garantisini verirken, kırmızı ve mavi ışıklarıyla estetik görüntüsünün yanı sıra karanlıkta rahat kullanım imkanı da sağlıyor.

Royaltea 1712, 1714 ve 1715 modellerinin yüzde yüz çelikten üretilen, özel çay filtresi alışılmış Türk çayı tadını ve rengini korurken, kontrol ünitesindeki Strix teknolojisi yıllar geçse de tüm özelliklerini muhafaza etmesini sağlıyor. Kolay temizlik için kolay çıkabilen filtre temizliği çay yapmak kadar kolay kılarken, kaynayan suyu sıcak tutma özelliği de çay keyfinin zamansız bitmesini engelliyor.

 

OKU ➤  Domates Köftesi

Tavsiye

10 yaş daha genç gözükebilirsiniz..!

10 yaş daha genç gözükebilirsiniz..!  Tüm dünyanın genç ve sağlıklı kalmanın peşinde koştuğu bir gerçek. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir