Ana Sayfa » Haber Turu » Ege’nin Şifalı Lezzeti Gümüş Şişelerde

Ege’nin Şifalı Lezzeti Gümüş Şişelerde


Bahar aylarına girdiğimiz bu keyifli günlerde, TARİŞ’ten sofralara çok özel ve çok hafif bir zeytinyağı geliyor; TARİŞ İlk Hasat 2014 Natürel Birinci. Ege’nin bereketli topraklarında yetişen zeytinler, hasadın ilk günlerinde, daha yere düşmeden toplandı ve sabah ışığının çiy taneleri gibi damla damla sızdırılarak TARİŞ’in gümüş şişelerine dolduruldu.

1915’ten beri müşterilerini hakiki Ege zeytinyağı ile buluşturan TARİŞ, doğanın armağanlarını titizlikle işleyerek oluşturduğu farklı ve özel ürünleriyle, zeytinyağı kültürünü geliştirmeye devam ediyor.  Bu yılın özel ürünü ise gümüş şişelerde sunulan İlk Hasat 2014 Naturel Birinci. Bu yeni ürün; en çok 2.0 yağ asit oranıyla daha aromatik ve asit oranı daha yüksek olduğu için hem çok doğal hem de doğanın sunduğu şifayı ve lezzeti, aynı oranda yemeklerinizle buluşturuyor. İşte bu yüzden de gurmelerin ve damak zevkine düşkün olanların ilk tercihi olmaya aday.

Ege’nin ışıltılı tazeliğini gümüş şişelerde sunan TARİŞ İlk Hasat 2014 Naturel Birinci, bahar sofralarının yıldızı, yemek davetlerinde ise yıldızlara yaraşır bir hediye olacak.

OKU ➤  Oruçla Dinlenen Mideyi Bayram Ziyafetiyle Şoka Sokmayın

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir