Ana Sayfa » Haber Turu » Kahvaltının En Lezzetli Adresi Cafe LOCALE İstanbul

Kahvaltının En Lezzetli Adresi Cafe LOCALE İstanbul


Renkli mimarisini eşsiz lezzetlerle harmanlayan Cafe LOCALE İstanbul güne zinde başlamak isteyenlerin vazgeçilmezi oldu.
Haftanın yedi günü geniş şarküteri ürünleri ve kahvaltıyı tamamlayan taze meyve suları ya da sıcak içecek çeşitleri ile farkını ortaya koyan mekan, günün en önemli öğününü doyumsuz kılıyor.

İstanbul’un Anadolu yakasının öne çıkan ilçelerinden Ataşehir’de Aralık ayında hizmet vermeye başlayan Cafe Locale İstanbul, günün her anında yemek yemeyi keyfe dönüştürüyor. İlk günden bu yana, ana yemekleri yoğun ilgiyle karşılanan mekanda, sabah kahvaltıları ayrı bir tat da yaşanıyor.  Yöresel peynir çeşitleri tamamlayan bal-kaymak, reçeller ve yumurta çeşitleri ile her damak tadına uygun alternatifi menüsünde sunuyor. Dileyen misafirler seçecekleri serpme ya da enfes kahvaltı tabağı seçeneğini tostla tamamlayabilir. Mekan, güne hafif başlangıç yapmak ve formunu korumak isteyenlere ise diyet kahvaltıyı tabağını öneriyor.

Gün ışığından sağladığı aydınlık ve sıcaklık ile misafirlerine enerjik bir ortam sunan Cafe LOCALE İstanbul, rahat oturma grubu sayesinde yemeklerini hoş sohbetlerle taçlandırmak isteyenlerin ilk tercihi oluyor. Mekanın ortasında bulunan 80 yaşındaki zeytin ağacı ise Ege’nin izlerini konuklarına hissettiriyor.

OKU ➤  Şelale Gül Suyu İle Ramazan Sofraları Şenleniyor

Tavsiye

Zeytinyağından sonra sofralık zeytin ihracatı da artışa geçti

Zeytinyağından Sonra Sofralık Zeytin İhracatı da Artışa Geçti

Zeytinyağından sonra sofralık zeytin ihracatı da artışa geçti Zeytinyağının ihracat rekorları kırdığı 2017/18 sezonunda, Zeytin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir