Ana Sayfa » Haber Turu » Philips Çorba Ustası ile Birbirinden Sağlıklı Lezzetler

Philips Çorba Ustası ile Birbirinden Sağlıklı Lezzetler

Philips Çorba Ustası ile Birbirinden Sağlıklı Lezzetler
Puan ver


Annelerden yalnız yaşayan erkeklere ve hatta çalışan kadınlara kadar herkesin mutfaktaki en büyük yardımcısı olacak Philips Çorba Ustası ile birbirinden besleyici ve sağlıklı lezzetler hazırlamak çok kolay. Malzemeleri bütün bütün attığınız ve gerisini ona bıraktığınız Philips Çorba Ustası; sizin için doğruyor, karıştırıyor ve pişiriyor. Philips’in Çorba Ustası ile pişirilebilecek birbirinden farklı tariflerden hazırladığı Philips Çorba Ustası Kış Çorbaları kitapçığına da internetten ulaşmak mümkün.

Artık çorbalarınızı, beş farklı programa sahip Philips Çorba Ustası pişirecek. Sağlıklı çelik hazneli Philips Çorba Ustası, güvenli kullanım için kapak kapanmadan ısıtmaya başlamıyor, otomatik zaman ayarı sayesinde taşma derdi olmadan tarifiniz hazır olduğunda otomatik olarak duruyor. Ergonomik ve ısı yalıtımlı tutacakları sayesinde elinizin yanma riski olmadan çorbanızı kolayca servis edebiliyorsunuz.

Farklı tarifler için 5 ayrı programı olan Philips Çorba Ustası’yla çorbanızı yaklaşık 20 dakikada hazırlayıp, 40 dakika da sıcak ve servise hazır tutabiliyorsunuz. Mükemmel doğrama ve karıştırma için çift bıçaklı blender ve çok güçlü motorun yanı sıra 1,2 litrelik paslanmaz çelik haznesi olan Philips Çorba Ustası’yla 4-6 kişilik çorbalar pişirmek mümkün. Philips Çorba Ustası’nı temizlemek de çok kolay.

Philips Mutfağı’nı ziyaret edenler, kendi tariflerini yükleyebilmenin yanı sıra uygulamadaki yüzlerce yemek tarifine de ulaşabiliyor. Ziyaretçiler, Philips ürünlerine veya yemek türlerine göre tarif araması yapabiliyor, Philips Mutfağı’nda eklenen tariflerden beğendiklerine de oy verebiliyor. Uygulamanın Mutfağın Yıldızları bölümünde ise Çorba Ustası ve Philips mutfak ürünlerinin detaylı açıklamaları bulunuyor.

OKU ➤  Kızartma Sulusu ve Pilavı

Tavsiye

10 yaş daha genç gözükebilirsiniz..!

10 yaş daha genç gözükebilirsiniz..!Puan ver 10 yaş daha genç gözükebilirsiniz..!  Tüm dünyanın genç ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir