Ana Sayfa » Haber Turu » İzhar’dan Babalar Günü’ne Özel Meşhur Ayder Kahvaltısı

İzhar’dan Babalar Günü’ne Özel Meşhur Ayder Kahvaltısı

İzhar’dan Babalar Günü’ne Özel Meşhur Ayder Kahvaltısı
Puan ver


İzhar Karadeniz Restaurant’ları, Babalar Günü’ne özel, tadı uzun süre damaklardan silinmeyecek zenginlikte bir kahvaltı keyfi sunuyor. Karadeniz’den özel olarak getirilen malzemelerle hazırlanan meşhur Ayder Kahvaltısı lezzet tutkunu babalarla buluşuyor.

İzhar Karadeniz, tamamen doğal ürünler içeren meşhur Ayder Kahvaltısı’yla Babalar Günü’nü keyfe dönüştürmek isteyen tüm babaları ve ailelerini muhteşem bir lezzet deneyimine davet ediyor. Sevdiklerinizle harika bir Pazar kahvaltısının keyfini çıkarmak istiyorsanız İzhar’da; mısır unu, tereyağı ve ünlü çeçil peyniriyle hazırlanan, Karadeniz kahvaltı sofralarının vazgeçilmezlerinden mıhlama, inek sütünden yapılan taze tereyağı, enfes manda kaymağı, meşhur tel peyniri, Ayder balı, Ligarba (Yaban Mersini) reçeli, ünlü İmansız peyniri ve mısır ekmeğinin yanı sıra Giresun usulü peynirli pideler sizleri bekliyor.

Meşhur Ayder Kahvaltısı’nı İstanbul’a taşıyan İzhar Karadeniz Restaurant’ları, birbirinden eşsiz ve yöresel lezzetleri Babalar Günü’ne özel olarak  %10 indirimle müdavimlerine sunuyor.

OKU ➤  Çayın Muhabbeti Kadar Lezzeti De Çok Olsun

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Çay saatinizi renklendirecek tariflerPuan ver Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir