Ana Sayfa » Haber Turu » İçi sağlıklı, dışı dayanıklı; Cem Orkide Serisi

İçi sağlıklı, dışı dayanıklı; Cem Orkide Serisi

Puan ver


Cem Bialetti, yepyeni karbeyaz emaye dış yüzeyli, seramik iç yüzeyli Orkide serisini ürünlerine ekledi.

Orkide emaye seramik serisi göz kamaştırıcı İtalyan tasarımı yanında çarpmalara, ezilmelere ve çizilmelere karşı da son derece dayanıklı.  Emaye dış yüzeyinin verdiği güç ile yanmıyor, leke tutmuyor ve ilk günkü gibi karbeyaz şıklığını korumayı vaat ediyor. Elegant krom insertlü kulpları sayesinde kullanımı da çok kolay. Böylece uzun zaman eskimeyen pırıl pırıl tencere ve tavalara sahip olma imkânı sağlıyor. Tüm bunların yanında çerçevesiz cam kapağıyla, kapaklardaki yemek artıklarından kurtarıyor.

%100 saf alüminyumdan üretilen Orkide serisi  ‘Ceramic OK’ iç kaplamaya sahip. Kimyasal madde içermeyen, sağlıklı nano seramik teknolojisi ile üretilen Ceramic OK ile yemekler yanmıyor, yapışmıyor. Ayrıca Ceramic OK sayesinde ısı çok hızlı ve homojen bir şekilde tabana yayıldığı için enerji ve zaman tasarrufu da sağlıyor. Böylece yemekler daha kısa sürede pişerek besin değerlerini koruyor ve seramikte pişen yemekler de doğallığını kaybetmiyor.

OKU ➤  Ekmek Üstü Baharatlı Peynir

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Puan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz